Yalı’da Pazar Akşamı Keyfi…

0
66
Passengers ( Uzay Yolcuları )
Passengers ( Uzay Yolcuları )

Yalı’da Akşam Keyfi ve Vizyon Filmleri Gösterimi GAGGENAU sponsorluğunda  Devam Ediyor:

23.07.2017 Pazar Akşamı Passengers ( Uzay Yolcuları )

 Boğazın en güzel noktasında Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’ndayız; Dostlarımızla buluşuyoruz sosyalleşiyoruz, denizin üstünde keyifli ortamda yeni haftaya keyifle başlamak üzere günbatımını da seyrediyoruz. Ayrıca ödüllü şefimizin özenle hazırladığı açık büfe lezzetleriyle daha mutlu oluyoruz.

** 23 Temmuz 2017 Pazar : Passengers – Uzay Yolcuları

Saat 21.00’da artık yıldızların altında sinema seyrine  sıra geliyor

Passengers – Uzay Yolcuları filmini keyifle seyredelim !

Popcorn, dondurma ve çeşitli içecekler eşliğinde.

Filmin Konusu:

“Aurora ve Jim, 120 yıl süresince uyuyarak dünyadan başka bir gezegene doğru yol almakta olan uzay gemisinde bulunan binlerce yolcudan iki tanesidir. Bilinmeyen bir nedenden dolayı, uyku kabinleri onları uyanmaları gerekenden 90 yıl önce uyandırır. Şimdi, ikisi de bu yanlışlığın nedenini bulmak ve binlerce yolcusu ile uzayda hızla ilerlemekte olan bu gemilerinin kaderini değiştirmek zorundadırlar.

Tür: Bilimkurgu, Romantik, Aksiyon
Yönetmen: Morten Tyldum
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen
Süre: 1 saat 57 dakika

GAGGENAU sponsorluğunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Boğaz’da Sinema Keyfi”nde; 23 Temmuz akşamı için ve diğer filmlerle  ilgili detaylı bilgi almak için biletix.com’u ziyaret etmek ya da Sait Halim Paşa Yalısı’nı aramak yeterli.

Adres: Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul  (0212) 223 05 66    www.saithalimpasa.com

PAYLAŞ
Önceki İçerikModern Zaman, Modern İnsan
Sonraki İçerikNar’ım / Şiir
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here