Üç Deniz Tiyatro Oyunu

0
209
Üç Deniz Tiyatro Oyunu

*Gösterim Tarihleri: 6-7-20-21-27-28/ MART/2020

denizlerin birbirine kavuştuğu şu kocaman dünyada gülümseyecek bir yer bulamadık….

Yazan-Yöneten: Bahadır Yüksekşan 


Oynayanlar : İrem Altan, Alev Koçer, Bahadır Yüksekşan

Proje  Asistanları: Ferit Can / Tuncay Keleş

Dekor/Kostüm Tasarım: Salt Tasarım     Işık Tasarım: Oktay Kanca

Işık-Müzik Kumanda: Tuncay Keleş

Video-Fotoğraf-Afiş Tasarım: Cem Demirel

 **Oyun +18 yaş seyirci için uygundur.

*OYUN HAKKINDA:

Hayata tutunma savaşı   gölgesinde, aidiyet ve sevgiye dair bir noktada buluşan  bir kedi, bir transseksüel  ve bir  genç kadının gerçek  hikayesi.

İnsana dair onlarca güzel rengin en önemlisi sevginin yitip gitmesinden, ”öteki  ve az” olmayı aşıp , “sen” olabilmek kadar zor ve yüksek  yerlere varan bir serzeniş…insan olmak,  hayvan olmak ve hepsinden öte bir “can” olmaya dair naif bir çığlık…duymak isteyenler için.

“Ait olmadığın zaman, gitmek asıl hayalin oluyor. Nereye gittiğin önemli değil, ,istemediğin yerden kurtulman önemli. Aşık olacağın kişiyi hayal etmekten çok , aşkı hayal etmek gibi yani. Ben sanırım, gitmeyi ve gittiğim yerde aşkı hayal ettim.”

“Acı acıya değince azalır,  sevgi sevgiye değince artarmış. Acımız çok zaten , ben de bu masumlara tutundum .”

PAYLAŞ
Önceki İçerikÇetin Emeç’i Anma Konseri 13 Mart 2020 Cuma Akşamı Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…
Sonraki İçerikİtirazım Var Masallara
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.