Çetin Emeç’i Anma Konseri 13 Mart 2020 Cuma Akşamı Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…

0
92

SAYGIYLA ANIYORUZ !        

Çetin Emeç’i Anma Konseri 13 Mart 2020 Cuma Akşamı Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…

 İDSO DENİZBANK KONSERLERİ’NDE 13 MART 2020 CUMA AKŞAMI SANATSEVERLER USTA GAZETECİ ÇETİN EMEÇ’İ ANACAK

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO), 13 Mart  2020 Cuma akşamı muhteşem bir klasik müzik şöleni sunacak. İDSO Denizbank konserinde gazeteci Çetin Emeç aramızdan ayrılışının 30. yılında sevgi, saygı ve özlem dolu muhteşem bir konserle anılacak. CRR’desaat 20.00’de başlayacak “Çetin Emeç’i Anma Konseri” nde; İDSO, Orkestra Şefi Thomas Rösner  yönetiminde solist Nicolas Baldeyrou’ya ( Klarinet ) eşlik edecek.

Konserde;  Carl Maria Von Weber’in  Oberon Uvertürü” ve “ Klarinet Konçertosu No.2” eserleriyle Antonin Dvorak’ın  Senfoni No.8”adlı eseri  icra edilecek.

Orkestra Şefi Thomas Rösner

İDSO Müdürü Bülent Evcil; “ 13 Mart 2020 Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz konserimizde usta gazeteci Çetin Emeç’i sevgi, saygı ve özlemle anacağız. Tam 30 yıl önce üzücü bir şekilde aramızdan ayrılan Çetin Emeç’i anacağımız bu anlamlı konsere tüm sanatseverleri bekliyoruz” diyor.                                                

PROGRAM :

  •  Carl Maria Von Weber Oberon Uvertürü”                        
  •  Carl Maria Von Weber “ Klarinet Konçertosu No.2”  
  •  Antonin Dvorak Senfoni No.8”
PAYLAŞ
Önceki İçerikMAVİ YEŞİL Dergisinin 122. Sayısı Çıktı
Sonraki İçerikÜç Deniz Tiyatro Oyunu
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.