İDSO Şubat Ayının 3. Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

0
170
İDSO Şubat Ayının 3. Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

İDSO DenizBank Konserleri’nde Şubat  Ayının 3. Konseri  Caddebostan Kültür Merkezi’nde… Konserin Orkestra Şefi  Can Okan…

Orkestra Şefi Can Okan

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 21 ŞUBAT 2020 CUMA AKŞAMI KEMAN SANATÇISI ERSUN KOCAOĞLU’NA  EŞLİK EDECEK                                            

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 21 Şubat 2020 Cuma  akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde ( CKM )Orkestra Şefi Can Okan yönetiminde solist Ersun Kocaoğlu’na ( Keman ) eşlik edecek.

Solist Ersun Kocaoğlu Keman

 Konserde;  Ludwig Van Beethoven’in Keman Konçertosu” ve “ Senfoni No.6”  adlı eserleri icra  edilecek.

İDSO Müdürü  Bülent Evcil; “21 Şubat 2020  Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz konserde tüm müzikseverleri Caddebostan Kültür Merkezi’nde   görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  •  Ludwig Van Beethoven  Keman Konçertosu”                             
  •  Ludwig Van Beethoven “ Senfoni No.6”      
PAYLAŞ
Önceki İçerikSarı Florya
Sonraki İçerikGorgon Dergisi’nin 10. Sayısı Çıktı
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.