Ankara ATO’da 6. Çağdaş Sanat Fuarı…

0
217

RESSAM –  BÜYÜKELÇİ SEDEF YAVUZALP DOĞU AFRİKA VAHŞİ YAŞAMINI KONU ALAN ESERLERİ VE FARKLI TEMALARI İŞLEDİĞİ ÇEŞİTLİ RESİMLERİYLE 12 MART’TA AÇILACAK 6. ÇAĞDAŞ SANAT FUARINA KATILIYOR

“ Mozaikizm”i geliştiren ve kendi özgün “ mozaik esintisi” tekniğiyle eserler üreten Ressam – Büyükelçi Sedef Yavuzalp, diplomasi çalışmaları yanında insanlar – kurumlar arasında iletişime, dostluğa köprü olan kültür-sanat faaliyetleri çerçevesinde resim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Yavuzalp, eserlerini sergiler ve sanat fuarlarında sanatseverler ve koleksiyonerlerle buluşturuyor.

12-15 Mart 2020 – 6. Çağdaş Sanat Fuarı Fırça Sanat Galerisince Düzenleniyor…

Ressam – Büyükelçi Sedef Yavuzalp;  12 Mart ile 15 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek 6. Çağdaş Sanat Fuarı’nda Doğu Afrika vahşi yaşamını konu alan eserleri ve farklı temaları işlediği çeşitli resimleri ile yer alacak.

PAYLAŞ
Önceki İçerikQAŞ Kelimesi Üzerine
Sonraki İçerikKüllerin Arasından
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.