Yazar Olmak İstiyorum

Sanat Duvarı olarak 2015 yılında başladığımız yayın hayatına çok iyi geri dönüşler alarak devam etmekteyiz. Bu süreçte aramıza yeni yazarlar katmak ve beraber sanata dair paylaşımlar yapmak isteriz.

Sanat Duvarı’nda “yazar olmak istiyorum” diyorsanız öncelikle daha önce hiçbir internet ve dijital platformda paylaşılmamış yazınızı sanatduvari@gmail.com mailini kullanarak bize göndermenizi istiyoruz. Bu yazı daha önce yazılmış veya yeni yazacağınız bir yazı olabilir. Göndermiş olduğunuz yazı/makale veya diğer türlerden içerikler onaylandığı takdirde sizin adınızla Sanat Duvarı’nda paylaşılacaktır. Yazınızın okunma, paylaşılma ve tekil tıklanma oranı ölçüsünde sizinle düzenli bir çalışma planı tasarlayacağız.

 

Yazınızı gönderirken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var:

-Öncelikle yazınıza çok uzun olmayan etkili bir başlık vermelisiniz.

-Yazınız en az 250 kelimeden oluşmalı. (Şiir, öykü gibi istisnalar hariç.)

-Yazınıza uygun görselleri belirleyip ek olarak ayrıca göndermelisiniz.

-Ayrıca yazınızın Google’da aratıldığında gözükecek şekilde kısa bir bir açıklamasını yazmalısınız. Açıklama en fazla 160 karakterden oluşmalı (1-2 cümle). Açıklamayı yazınızın en altında “Açıklama” başlığıyla yazabilirsiniz.

-Yazınızı Word’te düzenlenmiş olarak yayıma hazır şekli ile gönderiniz.

-Tüm bu maddelere dikkat ederek hazırladıktan sonra yazınızın altında ve yazar profilinde çıkacak olan 1 paragraflık hakkınızda tanıtıcı yazı eklemenizi istiyoruz.
Tüm bu kriterlere uyarak göndereceğiniz yazı onaylanıp editöryal düzenlemeler yapıldıktan sonra hemen yayımlanacaktır. Yayımlandıktan sonra size mail yoluyla bildirimde bulunacağız.
Yazar olmak istiyorum diyor ve bu yolda ilerlemek istiyorsanız Sanat Duvarı kapılarını size açık tutmaktadır. Sanat Duvarı’nda profesyonel sanat yazarlarının yanı sıra bu alanda ilerlemek ve kendini geliştirmek isteyen genç yazarlara da sanat köşesi ayrılmaktadır.
Sanata dair paylaşımlar yapmak için Sanat Duvarı yazarlık başvurusu yapabilirsiniz.