İletişim

Sanat Duvarı, sanata dair paylaşımların yapılması ve 7 sanat dalının her bir alanıyla ilgili özgün paylaşımlar yayınlamak amacıyla kurulmuştur.

Sanat dallarının yanı sıra bilimden, felsefeden ve çeşitli disiplinlerden de özgün yazıların yer aldığı “Serbest Duvar” ile sanatseverlere yeni ufuklar açmayı amaçlar.

Sanattan ve sanatsal zevkten habersiz bireylerin oluşturduğu bir toplumun ruhu yok edilmiş gibidir. Bu sebeple sanata dair paylaşımlarımızın bir amacı da ulaştığımız herkese sanatsal zevki ve bilimsel düşünceyi verebilmektir. Sanat Duvarı’nın yazarları toplumsal bilinçle hareket etme zorunluluğunu her daim hisseder.

Edebiyattan sinemaya, heykelden mimariye, resimden tiyatroya, müzikten görsel sanatlara kadar her türlü sanatsal ve akademik makaleler, haberler, röportajlar, duyurular Sanat Duvarı’nda yer alır ve sanatseverlerin beğenisine sunulur.Sanat Duvarı’na Mesaj Gönder

Bunun için yapmanız gereken sanatduvari@gmail.com adresine mail göndermeniz. En kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacağız.