Ressam Büyükelçi Sedef Yavuzalp Sergileri

0
294
Ressam Büyükelçi Sedef Yavuzalp Sergileri

RESSAM BÜYÜKELÇİ SEDEF YAVUZALP, 2019’A VEDA EDERKEN ANKARA VE İSTANBUL’DA İKİ ÖNEMLİ SERGİ’YE KATILARAK SANATSEVERLERLE BULUŞUYOR

  • Ankara Çankaya’daki Fırça Sanat Galerisi’nde  
  • YILBAŞI ÖZEL “ GÜZEL İŞLER/ FINE ARTWORKS         
  • Açılış: 13 Aralık Cuma Saat 18.00’de
  • İstanbul Nişantaşı’nda AAC Akyol Art Center’da    
  • AŞK-I MUHABBET SERGİSİ        
  • Açılış: 17 Aralık Salı saat 17.00’de…

Yıllardır diplomasi mesleğinin yanında önem verdiği resim çalışmalarını ileriye taşıyarak “ Mozaikizm”i geliştiren ve kendi özgün “ mozaik esintisi” tekniğiyle  eserler üreten Ressam Büyükelçi Sedef Yavuzalp,  2019 Aralık ayında iki önemli sergiye katılarak hem Ankara’da hem de İstanbul’da sanatseverlerle buluşuyor.

Hem Ankara’da hem İstanbul’da yılın son sergileri olarak sanatseverlere yeni yıla girerken adeta sanatsal hediye olan bu organizasyonlarda sevilen ve eserleri çeşitli koleksiyonlarda yer alan çağdaş ressamların eserleri sergileniyor.

Ressam Büyükelçi Sedef Yavuzalp mesleki çalışmaları yanında önemli sanat organizasyonlarına katılarak; sanatseverlerle buluşmaktan ayrıca ressam dostlarıyla da dayanışma içinde olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirtiyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikEvrensel Olanı Yakalamak
Sonraki İçerikKastamonu’dan Dünyaya Açılan Kadın Ufku
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.