Dilara Pınar ARIÇ’ın Yeni Romanı Çıktı!

0
2
Dilara Pınar ARIÇ’ın Yeni Romanı Çıktı!
Dilara Pınar ARIÇ’ın Yeni Romanı Çıktı!

2007’den beri 17 yaşında başladığı yazarlığını sürdüren Dilara Pınar ARIÇ, yeni romanını yayınladı. Kutlu Yayınevi’nden çıkan Portre romanını başarıyla yayınladı. Kutlu Yayınevi’nden çıkan kitabını hayal gücünü kullanarak estetik bir biçimde şiirsel roman türünde yazdığı için felsefi yönde geliştiren bir yapıya sahip. Kahve tadında okunacak kitap olan Portre, Kutlu Yayınevi’nden kitapevlerine satışa sunulmaya başlamıştır.

Dilara Pınar ARIÇ
Dilara Pınar ARIÇ

Dilara Pınar ARIÇ Kimdir?

Dilara Pınar ARIÇ, 26 Mayıs 1990’da İstanbul’da doğdu. Lisans eğitimini Fatih Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı alanında 2008 yılında ÖSS Sözel 457.si olarak başlayıp bursunu kazanarak 2012’de onur belgesiyle tamamladı. Yüksek lisans eğitimini Trakya Üniversitesi’nde Türk Dili alanında Menasik-i Hac eseri üzerine 2015’te tamamladı. İngilizce ve İspanyolca bilmektedir. İnsomnia’nın Saati ve Gülümse Hayata adlı iki kitabı bulunmaktadır. Yordam, Sanat Duvarı, Ay Vakti, Yedi İklim, Gece Dergi, Yerelhaberim, Yenigün Gazetesi, Haber Galerisi gazetesinde yazılarını yayınlamıştır. Gülümse Dergisi diye bir yayın organı yürütmektedir. Resim, Bendir, Zumba, yaratıcı drama, nezaket ve görgü kuralları, liderlik, yaşam koçluğu, girişimcilik eğitimi almıştır. Şu anda İstanbul Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı alanında doktorasına devam etmektedir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikSende Bir mum Yak ….
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.