Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi – La La Land – Aşıklar Şehri

0
113
12 Temmuz 2017 - La La Land ( Aşıklar Şehri )
12 Temmuz 2017 - La La Land ( Aşıklar Şehri )

Boğazın Üstünde…Yıldızların Altında… 12 Temmuz 2017 Çarşamba saat 21.00…

PEKÇOĞUMUZUN BEĞENİ İLE İZLEDİĞİ HARİKA MÜZİKLE İNANILMAZ DUYGULAR YAŞATAN LA LA LAND…

Bu filmi kaçıranlar için büyük fırsat !

Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi – La La Land – Aşıklar Şehri, Sait Halim Paşa Yalısı’nda…

Tür: Müzikal, Romantik
Yönetmen: Damien Chazelle
Oyuncular: Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend
Süre: 2 saat 8 dakika

Hayatlarında yön bulmaya çalışan iki tutkulu insan Sebastian ve Mia’nın yolları, Los Angeles’ta trafiğin sıkışık olduğu bir gün kesişir. Her ikisi de sanat tutkunu olan bu iki insan, hayallerini gerçekleştirme yolunda düşe kalka ilerlemektedir. Sebastian geleneksel jazzın kolonlardan yükseldiği bir kulüp açma hayalinde, Mia ise kafesinde çalıştığı film platosunda kendine uygun tüm oyunculuk seçmelerine katılarak bir rol kapma telaşındadır. Bu iki insanın kalpleri birbiri için atmaya başladığında ortaya çıkan manzarayı hayat şartları bozacak, onları yavaş yavaş hayallerinden uzaklaştırmaya başlayacaktır.

Oscar ödüllü Whiplash’in yazarı Damien Chazelle’in yazıp yönettiği bu romantik müzikal, modern zamana adanmış bir Hollywood masalı. “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi”ne, film öncesi Sait Halim Paşa Yalısı’nın ödüllü şefi tarafından hazırlanacak lezzetli atıştırmalıklar, film başlarken ise patlamış mısır ve dondurma ikramları tat katıyor.

 Bu kez de Yeniköy’de İstanbul Boğazı’nın en güzel, en etkileyici gece manzarasına sahip SAİT HALİM PAŞA YALISI’nın rıhtımında “ La La Land”ı ( Aşıklar Şehri ) dostlarınızla birlikte seyretme keyfini kaçırmayın.

12 Temmuz yaz akşamı sosyalleşin. Özenle hazırlanan açık büfe atıştırmalıkların tadına varın, sosyalleşin, eğlenin hem de duygusal, çok başarılı bu müzikal filmle bütünleşin, yıldızların altında konforlu bir ortam sizi bekliyor.

Lüks mutfak aletleri sektörünün en önemli markası Gaggenau ve İstanbul Boğazı’nın en güzide semtlerinden Yeniköy’de bulunan Sait Halim Paşa Yalısı iş ortaklığıyla düzenlenen “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi” sıcak yaz akşamlarında Boğaz’ın esintisiyle serinlemek ve görkemli bir gece manzarası eşliğinde “vizyon filmleri”nin tadını çıkarmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat sunuyor. Film öncesinde yalının rıhtımında açık büfe atıştırmalıklarla başlayacak sinema geceleri, güneş battıktan sonra patlamış mısır ve dondurma eşliğinde film seyriyle devam edecek.

Gaggenau sponsorluğunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Boğaz’da Sinema Keyfi”nde yer alacak filmler ve biletlerle ilgili detaylı bilgi almak için biletix.com’u ziyaret etmek ya da Sait Halim Paşa Yalısı’nı aramak yeterli.

Değerlendirmeniz dileğiyle…

PAYLAŞ
Önceki İçerikYANILSAMA VE GERÇEKLİK ARASINDAYIM
Sonraki İçerikSizin de Bayram Hatıranız Var Mı?
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here