Tekne Malzemeleri – Yatmar A.Ş.

0
21
Tekne Malzemeleri – Yatmar A.Ş
Tekne Malzemeleri – Yatmar A.Ş

Denizde geçen zamanlar, pek çok kişi tarafından özel zaman dilimleri olarak kabul edilir. Hele ki tekne turları, deniz tutkunları için apayrı bir eğlenceye açılan kapının adresidir. Tekne turları, sosyal kültürel ve ekonomik sebeplerle düzenlenebilir. Ancak bu eğlenceli aktivitenin daha sağlıklı şekilde sürdürülebilmesi için tekne malzemeleri ihtiyacı ortaya çıkabilir. Güvenlik ve konforun iki önemli ölçüt olarak önümüzde durduğu tekne turlarında önceden bir planlama yapılmalı ve ihtiyaç duyulacak tekne malzemeleri de temin edilmeli. Böylece gönül rahatlığıyla eğlenceli bir aktivite için ilk adım atılmış olur.

Tekne Ekipmanları

Tekne ekipmanları, daha ziyade tekne için ihtiyaç duyulan teknik aksamlar olarak bilinir. Yatmar, 30 yılı aşkın tecrübesiyle bu alanda tecrübelerini deniz tutkunlarıyla paylaşıyor. Tekne malzemeleri arasında önemli bir yere sahip bu donanımlar şu ana başlıklardan oluşur: Deniz motorları ve aksamları, şanzımanlar, jeneratör, yakıt sistemi malzemeleri, baş kıç pervaneleri, su arıtma sistemleri, demirleme yanaşma aksesuarları, yelken direk ekipmanları

Tekne Bakım Ürünleri ve Aksesuarları

Tekne, bir tutkunun ve eğlencenin aracıdır kimi zaman. Kimi zaman da derya kuzuları için denize açılan balıkçının umut kaynağıdır. Amaçlar farklı olsa da tekne tutkusu hep aynıdır. Tekneler de insanlar gibi bazen bakıma ihtiyaç duyar. Tekne dış yüzeyi, boya bakım malzemeleri kullanarak yeniden dizayn edilebilir. Tekne malzemeleri arasında önemli bir yer tutan bu araçların yanında teknenin ana gövdesi için ihtiyaç duyulabilecek malzemeler de yer alır. Yatmar kalitesiyle ulaşabileceğiniz bu malzemeler; güverte aksesuarları, güvenlik araçları, havlandırma ve navigasyon araçları, kabin mutfak donanımları olarak sayılabilir.

Diğer Tekne Aksesuarları

Tekne, deniz üzerinde yer alan işlevsel bir araç olduğu için teknenin pek çok farklı ürünle ilişkili olması gayet doğal bir durumdur. Tekne turlarının daha keyifli hale gelmesi için kullanılan bazı tekne malzemeleri de mevcuttur. Bunlar daha ziyade denizseverlerin tercih ettiği özel ürünlerdir. Şişme bot ve tekneler, deniz motosikletleri, giyim malzemeleri, hobi ve hediyelik mahiyetindeki ürünler ve balık malzemeleri bu sınıfa dâhil olan ürünlerdir.

İzmir, tekne malzemeleri temininde önemli merkezlerden biridir. Yatmar da İzmir’de bu alanda hizmet veren kurumsal bir firmadır. Bütün deniz ve tekne malzemeleri noktasında yılların tecrübesi Yatmar firmasını tercih edebilir ve deniz maceranızı renklendirebilirsiniz.

Yatmar Web Sitesini Ziyaret Edin: https://www.yatmar.com.tr/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here