HULKAR ABDULLAYEVA KONSERİ

0
191
HULKAR ABDULLAYEVA KONSERİ
HULKAR ABDULLAYEVA KONSERİ

Özbekistan’ın en ünlü ses sanatçısı HULKAR ABDULLAYEVA en özel performansıyla İlk kez Türkiye’de İstanbullu sevenleriyle Türk Özbek Şöleninde bir araya gelecek.

Farklı coğrafyalardan kardeş halkların bir araya geleceği şölende HULKAR ABDULLAYEVA konserinin yanı sıra Türk ve Özbek danslarından gösterilere de yer verilecek.

Sanatçı geçmişten günümüze seslendirdiği albümlerindeki en güzel şarkılarından oluşan repertuarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

19 Mayıs 2017 Cuma 19:30 ‘da Bostancı Gösteri Merkezi‘ndeki konserin biletleri için

  • 0 216 442 30 01 Anadolu Yakası
  • 0 530 366 28 38 Avrupa yakası
  • 0 216 384 72 10 Bostancı Gösteri Merkezi Gişe
PAYLAŞ
Önceki İçerikBir Kitap -(Satın)- Almak
Sonraki İçerikBaktığı Yeri Hatırlıyorum Sadece
Aysun Gümüş
13 yaşında Ferzan Özpetek'in Hamam filmini izleyip sinemaya aşık olmuş, son jenerik bitene kadar da yerinden kalkmadan perdeyebakıp “benim de birgün burada adım yazacak” demiştir. 10 sene olmadan da bu sözünü yerine getirmiştir. 8 yıla yakın bir süre film setlerinde reji ve yapım gruplarında çalışmıştır. Ama içinde bitmek bilmeyen bir başka yangın olan akademisyenliği de unutamamıştır. Bundan dolayı ki 2006 yılında lisans mezuniyetini aldıktan tam 8 sene sonra yüksek lisansa başlamış, 2015 yılında “Harry Potter Ölüm Yadigarları Filmlerinde Yadigar Nesneleri” teziyle mezun olmuştur. Şimdiyse tek hayali doktoraya kabul edilmek ve kafasındaki belgeseli çekebilmek....

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here