80’li yıllarda hard rock/blues grubu GUNS N’ ROSES grubu efsane kadrosu ile geri mi dönüyor.

“November Rain, Sweet Child O’ Mine, Paradise City, Knockin’ On Heaven’s Door  ve Welcome the Jungle” gibi hit olmuş efsane parçalara imza atan Guns N’Roses son günlerde adı yeniden dillerden düşmüyor.80’li yılların efsane gruplarından biri olan GUNS N’ ROSES son zamanlarda yeniden gündeme geldi.

Guns N'Roses grubunun yeniden bir araya geleceği pek çok müzikseveri heyecanlandırmaya yetti bile.
Guns N’Roses grubunun yeniden bir araya geleceği pek çok müzikseveri heyecanlandırmaya yetti bile.

Grubun her sene yeniden bir araya gelecek dedikoduları bu sene gerçekleşecek gibi görünüyor. Grubun resmi web sitesinde efsane kadroya ait eski logoya dönüş yapılması ve grubun eski üyelerinin tekrar gruba geri döneceğinin en büyük sinyallerinden bir tanesi de Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde gerçekleşecek  “Coachella Müzik Festivali” kapsamında efsane kadrosu ile 21 yıl aradan sonra tekrar bir araya geleceklerini duyurdu.

Bazı sinema salonlarında filmlerden önce gruba ait bir teaser yayınlandığı ve grubun resmi facebook sayfalarında siyah – beyaz konser fotoğraflarını da yayınlayarak bu duruma ayrı bir sinyal yaktığı görülüyor.

Grubun bu festivalin yanı sıra 30 Stadyum konseri de gerçekleştirileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Grup tarafından resmi açıklamanın 5 Ocak 2016 tarihinde yapılması düşünülüyor.

Grup üyeleri en son 1993 yılında aynı sahneyi paylaşmışlardı.

Grubun efsane kadrosu;

  • Axel Rose – Vokal,
  • Slash-Solo Gitarist,
  • Izzy Stradlin – Ritim Gitarist,
  • Duff McKagan – Bass Gitarist
  • Steven Adler – Baterist

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here