Çetin Emeç’i Anma Konseri 02 Mart Cuma Akşamı Caddebostan Kültür Merkezi’nde

0

SAYGIYLA ANIYORUZ

Çetin Emeç

İDSO DENİZBANK KONSERLERİ’NDE BU CUMA SANATSEVERLER USTA GAZETECİ ÇETİN EMEÇ’İ ANACAK. BU ANLAMLI  KONSERDE  CARL MARIA VON WEBER,  LUDWIG VAN BEETHOVEN VE ROBERT SCHUMANN ESERLERİ İCRA EDİLECEK.

Orkestra Şefi Ender Sakpınar

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO), 02 Mart  2018 Cuma akşamı muhteşem bir klasik müzik şöleni sunacak. İDSO Denizbank konserinde gazeteci Çetin Emeç aramızdan ayrılışının  28. yılında sevgi, saygı ve özlem dolu muhteşem bir konserle anılacak. CKM’de saat 20.00’de başlayacak “Çetin Emeç’i Anma Konseri” nde; İDSO, Orkestra Şefi Ender Sakpınar  yönetiminde solist Raffaele Bertolini  (Klarinet ) ve solist Marco Schiavo’ya (Piyano)  eşlik edecek.

 

Konserde; Carl Maria  Von Weber’in Fa Minör Klarinet Konçertosu No. 1”, Ludwig Van Beethoven’ın Piyano Konçertosu  No. 5”, ve Robert Schumann’ın “Senfoni No.4” eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık “02 Mart Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz konserimizde usta gazeteci Çetin Emeç’i sevgi, saygı ve özlemle anacağız. Tam 28 yıl önce üzücü bir şekilde aramızdan ayrılan Çetin Emeç’i anacağımız bu anlamlı konsere tüm sanatseverleri bekliyoruz” diyor.                        

Raffaele Bertolini  (Klarinet )

PROGRAM :

02 MART CUMA   

SAAT 20.00

CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ ( CKM )

  •  Carl Maria Von Weber  Fa Minör Klarinet Konçertosu No. 1”
  • Ludwig Van Beethoven Piyano Konçertosu 5”
  • Robert Schumann “Senfoni No.4”

 

Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın