İDSO (İstanbul Senfoni Orkestrası) Sultans of Istanbul Gala Night Konseri ile izleyicilerine unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Sultans of İstanbul Tango Festivali

İDSO,  Sultans of İstanbul Tango Festivali’nin Gala Gecesi 30 Aralık Cuma akşamı Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Konserle birlikte izleyiciler, uluslararası profesyonel dansçıların tango şovları ile unutulmaz bir akşam yaşayacak.

Saat 20.00’de başlayacak konseri orkestra şefi Ender Sakpınar yönetecek. Konserde orkestra’ya solist olarak Bandeneon’da Tolga Salman ve piyano’da Rustam Rahmedov katılacak.  “Dünya Tangoları”ndan seçme eserlerin yer aldığı konserde; Türkiye’den  İris Doğdu, Utku Küley; Arjantin’den Sebastian Arce, Yunanistan’dan Georgia Priskouve, Loukas Balokas ve Rusya’dan Maria Vasileva – Marinova , Maxim Gerasimov unutulmaz şovlarını gerçekleştirecekler.

İDSO, Sultans of İstanbul Tango Festivali’nin Gala Gecesi 30 Aralık Cuma akşamı Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.
İDSO, Sultans of İstanbul Tango Festivali’nin Gala Gecesi 30 Aralık Cuma akşamı Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Dünya Tango’sunun en önemli yıldızlarından kabul edilen Sebastian Arce, Türkiye Tango Şampiyonu Utku Küley ve İris Doğdu, 10 yılı aşkın bir süredir bir çok Avrupa ülkesindeki festivallerde şovmenlik ve eğitmenlik yapmaktadır.

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık: “Dünya Tangosunun en önemli yıldızlarının yer alacağı yılın bu son konseri’nde muhteşem Tango Gösterilerini izlemek için İstanbullu müzik ve sanatseverleri Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki konserimizde görmek istiyoruz.” diyor.

Sultans of Istanbul Gala Night Konseri

Dünya Tangolarından Seçmeler bölümü ile başlayacak konser tüm tango severler muhteşem bir akşam yaşatacak.