Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği ( UKDD )

0
40

İSTANBULLU SOSYAL YARDIM DERNEK ÜYELERİ KADINLAR IWSA – ULUSLARARASI KADINLAR DAYANIŞMA DERNEĞİ ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

                                                                                                   

Monik İpekel - Demet Cengiz - Nihal Yöneyman - A. Sima Sunder - Bengü
Monik İpekel – Demet Cengiz – Nihal Yöneyman – A. Sima Sunder – Bengü

                    

IWSA – Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği ( UKDD ) İstanbul Başkanı Pedagog  A. Sima Sunder ile Başkan Yardımcısı Nihal Yöneyman evsahipliğinde ,

Monik İpekel desteğiyle Bizimtepe Lokali’nde yemekli bir toplantıda buluşan geniş katılımlı kadınlar toplantısının ana teması; UKDD İstanbul’un 2019 gönüllü projeleri ve özellikle Gazi Ailelerine Destek Eğitimi ve İstihdam konusundaki sürdürülebilir proje idi.

Ayrıca, UKDD İstanbul üyesi Yıldız Öz Samaha’nın “ Yıldızlı Tarifler” adlı yemek kitabının da “İmza Günü“ bu gönüllü etkinlik içinde yer aldı.

Bu toplantıda gazi eşlerinin özenle hazırladıkları yöresel yemekler de tadıldı, çok beğenildi.

IWSA / UKDD İstanbul etkinliklerine modacı, tasarımcı, akademisyen Özlem Süer,  nefes ve koku uzmanı Alegra Benardete de destek vermektedir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikBEHÇET NECATİGİL’İN 1935-1958 Yıllarında Yayımlanan Şiirlerinde Dört Unsur
Sonraki İçerikTasarlanmış Bahara Bir Şiir
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here