Harbiye Askeri Müzesi yepyeni bir etkinliğe imza attı. Kitabın, kahvenin ve çikolatanın bir arada olduğu bir festival gerçekleştiriliyor bugünlerde. Çoklu giriş ve tek giriş seçenekleri ile de bilet alma şansınız var.

Festival güzel adı ve uygun bilet fiyatları ile ilgi çekiyor lakin gidecek olanlara naçizane tavsiyem beklentinizi üst düzeyde tutmamanız yönünde. Organizasyonun çok profesyonel olduğunu söyleyemeyeceğim. Yayınevi, kahve ve çikolata markalarının çeşitliliği konusunda sıkıntılar vardı. Coffee Festival ile karşılaştırma yaptığımda ne yazık ki yetersiz bir festival olduğunu söylemek durumundayım. Pek çok okulun gezi amaçlı öğrencilerini getirmiş olduğunu gözlemledim. Bu da ortamı ister istemez daha karmaşık hale getiriyor.

Lakin yine de çeşitli yayınevlerinin indirimli kitaplarını ve setlerini bulabileceğiniz, bir yudum kahve içip dostlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz bir organizasyondu. İlk kez gerçekleştirildiği için beklentileri tam olarak karşılayamamış olması muhtemel. İlerleyen senelerde festivalin çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

18 Aralık’ta başlayan festivalin son ziyaret tarihi ise 27 Aralık. Gidecek olanlar için keyifli zamanlar dilerim.

PAYLAŞ
Önceki İçerikKarmaşa
Sonraki İçerikBir Çiçek Çok Umut
Can Yasa
1991 İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğinde tamamladı. Şu an Marmara Üniversitesinde Tarih Öğretmenliği bölümünde yüksek lisans yapıyor, tez yazıyor. Öğretmenlikte dördüncü yılı, özel bir okulda çalışıyor. Çocukları ve sanatın her türlüsünü çok seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here