Tiyatro Keyfi Sezonu Amy Winehouse Müzikali ile Açıyor.

0
78
Amy Winehouse Müzikali

BANA AMY DE – AMY WINEHOUSE MÜZİKALİ, 28 Eylül Cumartesi saat 20:30’da Beyoğlu Grand Pera’da prömiyer yapıyor. Sezon boyunca ana sahnesi Grand Pera’da düzenli olarak sahnelenecek olan eserin 4 aylık biletleri gişe ve Biletix’te satışa çıktı.
Tiyatro Keyfi, Amy Winehouse’un kısa ama çarpıcı hayatını sahneye taşıyor. Oyuncu ve müzisyenlerin sahnede ve salonda seyirciyle birlikte keyif aldığı özel bir yapım. İstanbul’un kalbindeki Grand Pera’da, dilerseniz bistro masanızda ikramlarla, dilerseniz içeceklerinizle koltuğunuzda izleyebileceğiniz, kendinizi canlı rock jazz müzik, tiyatro ve dansın uyumuna bırakacağınız eşsiz bir eser… 

Amy Winehouse Müzikali

Estetik cerrahide önder kuruluş Be Aesthetic’in ana sponsorluğunda hazırlanan eserin kostüm sponsoru ise De Facto. 


BANA AMY DE – AMY WINEHOUSE MÜZİKALİ 
Yazan: Kosta KortidisYöneten: Kemal Başar

Amy Winehouse Müzikali

Müzik: Savaş Alp Başar

Koreografi: Alpaslan Karaduman

Işık Tasarımı: Yüksel Aymaz 
Oynayanlar:Ceylan YılmazAlkış PekerSavaş Alp BaşarDidem Karataş Orkestra:Savaş Alp Başar (Solist – elektro gitar)Alp Karlıova (Bas gitar)Sadık Eren Taştekin (Davul)
Bana Amy De, 10 Ekimde Profilo’da, 20 Ekimde ise ilk yurt dışı turnesinde, Lefkoşa’da Yakın Doğu Üniversitesi AKKM Büyük Salonda sergileniyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikİspanyolca’nın Diğer Dillerle İlişkisi
Sonraki İçerikEylül Sende Saklı
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here