Tek Perdelik Tiyatro: Hiç Zamanı Değil

0

Aralık ayında prömiyerini yapan ve sezon boyunca Kadıköy Öykü Sahne’de oynanacak tek perdelik tiyatro “Hiç Zamanı Değil” tiyatroseverlere keyifli anlar yaşatmayı hedefliyor.

"Hiç Zamanı Değil" tek perdelik tiyatro oyununun afişi.

“Hiç Zamanı Değil” tek perdelik tiyatro oyununun afişi.

Tiyatro oyunu hakkında biraz bilgi vermek gerekirse;

Bir insanın kaderi daha ilkokulun ilk günü belli olur. O mesela hep orta sıralarda yer bulurdu kendine, tıpkı babası gibi… Neyi bu kadar hırs yaptığını hiç anlamadım. Orta halli bir aileden geliyordu; bolluk içinde büyümemişti belki ama öyle aç da yatmamıştı yatağa.

Çok küçüktü; çok zayıf, çok güçsüz… Oğluşu büyüyecek ve yaşatacaktı annesini… Aradıkları kötü adamı bulmanın heyecanı sardı plaza adamlarını. Ne yapabilirdi ki? Bir kere de kendi için bir şey yaptı… İnsan bir kere kirlense çıkmaz mı lekesi? Hem sadece kendi için değil, o kız için de en iyisi buydu… Yağmurlu bir akşamdı, yağmurda saçları ıslanan bir kız görmüştü, durduk yere aşık olmuştu. O gün bir çizik attı günlüğüne ve şöyle dedi: “Hiç zamanı değil!”

Yazan: Seçkin Yeniel

Yöneten: Murat Ergin Coşkun

Koreografi: Mert Öztekin

Oynayanlar: Ziya Ayan, Seçkin Yeniel, Aysu Sevim, Bedir Kocaoğlu, Barış Divan, Murat Ergin Coşkun, Oğuz Çiftçi

Ses ve Işık: Zuhal Ayvazlar

Dekor: Sefer Sezer Doğan

Fotoğraf: Makula Film

  • 24 Ocak Pazar 15.00
  • 10 Şubat Çarşamba 20.30
  • 27 Şubat Cumartesi 20.30
Kadıköy Öykü Sahne'de sezon boyunca "Hiç Zamanı Değil" adlı oyun görülebilir.

Kadıköy Öykü Sahne’de sezon boyunca “Hiç Zamanı Değil” adlı oyun görülebilir.

Sezon boyunca Kadıköy Öykü Sahne’de!

Tiyatro Açıkça tarafından sahnelenecek oyunun biletlerini Biletiva‘dan temin edebilirsiniz. Ayrıca biletler oyun günü gişeden de edinilebilir.

Öykü Sahne: Sakızgülü Sok. No:29 Bahariye ( Rexx Sineması Sokağında Burger King karşısında pasajın alt katında)

Bu güzel tiyatro oyununu kaçırmamanız dileğiyle iyi seyirler…

Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın