Pangea E-Dergi Artık Yayında

0
150
Pangea E-Dergi Artık Yayında

Farklı bir konseptle ortaya çıkan Aylık E-Dergi Pangea artık yayında. İçerisinde öykü, deneme, inceleme türlerinde eserler bulunan Pangea Dergisi ücretsiz olmakla birlikte herkese hitap eder nitelikte. Thales ya da Apollon meraklıları için güzel yazılar bulunurken düşünce ve spor başlıklarında da ilgi çekici yazılar yer almakta. Ayrıca herkesin eserlerini gönderebilmesi içinde iletişim adreslerini bulunduran Pangea Dergisi, yoluna aylık olarak devam edecek gibi.

Herkesin hikaye, deneme, şiir, inceleme ya da diğer konulardaki eserlerini gönderebilmesine olanak tanıması da ayrıca güzel bir durum.  https://issuu.com/dergipangea/docs/pangea1adresinden Pangea 1.sayısına erişebilir, ücretsiz bir şekilde üyelik olmaksızın okumalar yapılabilir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikEsas Sözler
Sonraki İçerikİki Bahar
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here