Kundura Sinema’dan 16. İstanbul Bienali’ne Paralel Özel Gösterimler

0
85

Kundura Sinema, İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) düzenlediği 16. İstanbul Bienali Paralel Etkinlikleri kapsamında 14 Eylül – 9 Kasım tarihleri arasında “Hakikatten Uzaklaştıkça” başlıklı film programına ev sahipliği yapacak. 

Pia Chakraverti-Wuerthwein ve S. Buse Yıldırım küratörlüğünde insan faaliyetlerinin gezegen üzerindeki ilişkisi ve etkisine odaklanarak oluşturdukları dört filmlik özel seçki ile 16. İstanbul Bienali’nin bu seneki “Yedinci Kıta” temasına göndermede bulunuyor. 

Ayrıntılı bilgi için:

İnternet – https://beykozkundura.com/

Twitter/Instagram – @kundurasinema

PAYLAŞ
Önceki İçerikÇingeneler yolda, Charles Baudelaire
Sonraki İçerikYalnızlık Paylaşımı
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.