İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV), bu yıl 7–17 Nisan tarihlerinde 35.’si düzenlenecek İstanbul Film Festivali için “Etkinlik Görevlileri” arıyor.

“Etkinlik Görevlileri”nin temel sorumlulukları, 35. İstanbul Film Festivali (7-17 Nisan 2016) öncesinde ve sırasında yapılacak etkinlik tanıtım ve saha operasyonu çalışmalarına destek olmaktır.

İstanbul Film Festivali’nde çalışmak istiyorsanız İKSV tarafından sizde aranan özellikler şu şekilde sıralanıyor:

  • Mart ve Nisan aylarında görev almaya uygunsanız,
  • Üniversite öğrencisi veya üniversite mezunuysanız,
  • İngilizceyi iyi düzeyde konuşabiliyorsanız,
  • Değişken çalışma saatlerine uyum sağlayabiliyorsanız
İKSV, 35. İstanbul Film Festivali için "Etkinlik Görevlileri" Arıyor.
İKSV, 35. İstanbul Film Festivali için “Etkinlik Görevlileri” Arıyor.

Üstelik festival için oluşturulacak ekip, ihtiyaçlar dâhilinde yıl boyunca gerçekleştirilecek diğer İKSV etkinliklerinde de görev alabilecek. Ücretlendirme ise çalışma saatlerine göre yapılacak.

İKSV’nin vermiş olduğu ilan, 1 Mart’ta kapanacak ve başvurular bu tarihten sonra değerlendirilecektir. Adaylar, ön değerlendirme sonrasında Mart ayında görüşmeye davet edilecektir.

Siz de hem İKSV gibi büyük bir sanat organizatörü kurumunun bünyesinde yer almak, İstanbul Film Festivali gibi dünyanın en saygın sinema festivalinde görev almak ve sanatsal bir etkinlikte çalışıp cep harçlığı çıkarmak istiyorsanız bu ilana İKSV’nin resmi sitesinde yer alan insan kaynakları kısmından başvurmayı kesinlikle kaçırmayın.