İDSO’dan Mayıs Ayının İlk Konseri Cemal Reşit Rey’de

0
56
Orkestra Şefi Michal Nesterowicz

İDSO DenizBank Konserleri’nde Mayıs Ayının İlk Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda… Konserin Orkestra Şefi Michal Nesterowicz…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 03 MAYIS 2019 CUMA AKŞAMI KEMAN SANATÇISI SOYOUNG YOON’A EŞLİK EDECEK                                             

Solist Soyoung Yoon ( Keman )

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik  müzik ziyafeti sunan İDSO, 03 Mayıs 2019 Cuma akşamı saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda (  CRR )  Orkestra Şefi Michal Nesterowicz yönetiminde solist Soyoung Yoon’a ( Keman)  eşlik edecek.

Konserde; Johannes Brahms’ın “ Keman Konçertosu Re Majör, Op.77” ve Vaughan Williams’ın “ Senfoni No.5 Re Majör” eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “ 03 Mayıs Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor.  

PROGRAM :

  • Johannes Brahms “ Keman Konçertosu Re Majör, Op.77”
  • Vaughan Williams’ın “ Senfoni No.5 Re Majör“
PAYLAŞ
Önceki İçerikAvanvermez Avni
Sonraki İçerikYeni Nesil Bir Şair: Ömer Alkan – I
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here