İDSO Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde…

0
35
İDSO Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde…

İDSO DenizBank Konserleri’nde Mayıs Ayının İkinci Konseri Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde… Konserin Orkestra Şefi Raoul Grüneis…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 10 MAYIS 2019 CUMA AKŞAMI FAGOT SANATÇISI CAVİT KARAKOÇ, MEZZO SOPRANO ASUDE KARAYAVUZ  VE DEVLET ÇOKSESLİ KOROSUNA EŞLİK EDECEK                                             

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik  müzik ziyafeti sunan İDSO, 10 Mayıs 2019 Cuma akşamı saat 20.00’de Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde  Orkestra Şefi Raoul Grüneis yönetiminde solist Cavit Karakoç’a ( Fagot)  eşlik edecek.

Konserin ikinci yarısında orkestra, Devlet Çoksesli Korosuna ve solist Asude Karayavuz’a ( Mezzo Soprano ) eşlik edecek. Devlet Çoksesli Korosu’nun şefliğini Burak Onur Erdem yapacak.

Konserde; Carl Maria Von Weber’in “ Op.75 Fa Majör Fagot Konçertosu” ve  Johann Sebastian Bach’ın “ Matheus Passion” eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “ 10 Mayıs Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Carl Maria Von Weber  “ Op.75 Fa Majör Fagot Konçertosu”
  • Johann Sebastian Bach “ Matheus Passion”
PAYLAŞ
Önceki İçerikCarmen 2
Sonraki İçerikMAVİ YEŞİL Dergisi 117. Sayısında
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here