İDSO Dünya Kadınlar Günü Konseriyle Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…

0
86
İDSO Dünya Kadınlar Günü Konseriyle Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…

İDSO DenizBank Konserleri Dünya Kadınlar Günü Konseriyle Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…  Konserin Orkestra Şefi Howard Griffiths… İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 06 MART 2020 CUMA AKŞAMI DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KONSERİ’NDE KEMAN SANATÇISI ÖZGECAN GÜNÖZ’E EŞLİK EDECEK                                             

Konserin Orkestra Şefi Howard Griffiths…

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor.     Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 06 Mart 2020 Cuma akşamı saat 20.00’de “Dünya Kadınlar Günü Konseri’nde  Cemal Reşit Rey Konser Salonu’ndaOrkestra Şefi Howard Griffiths yönetiminde solist Özgecan Günöz’e  ( Keman ) eşlik edecek.

Konserde; Astor Piazzolla’nın “ Buenos Aires’te 4 Mevsim” ve Pyotr İlyiç Çaykovski’nin    “ Senfoni No.6 – Patetik”  adlı eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü Bülent Evcil; “ Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda  Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde gerçekleştireceğimiz bu anlamlı  konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çok özel bir gün. Konserimizi tüm kadınlarımıza armağan ediyoruz. Dünyadaki, ülkemizdeki ve üyelerimiz arasındaki tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” diyor.                               

PROGRAM :

  •  Astor Piazzolla  “ Buenos Aires’te 4 Mevsim”                         
  •  Pyotr İlyiç Çaykovski  “ Senfoni No.6 – Patetik” 
PAYLAŞ
Önceki İçerikYeniden Enerjik Hissetmek İçin
Sonraki İçerikQAŞ Kelimesi Üzerine
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.