İDSO DenizBank Konserleri’nde Yeni Yılın İlk Konseri

0
30

İDSO DenizBank Konserleri’nde Yeni Yılın İlk Konseri  Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde…  Konserin Orkestra Şefi Jacopo Sipari…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 11 OCAK 2019 CUMA AKŞAMI VİYOLONSEL SANATÇISI HYUNAH PARK’A EŞLİK EDECEK                                             

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 11 Ocak 2019 Cuma akşamı saat 20.00’de  Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde ( Eski adı Fulya Sanat ) Orkestra Şefi  Jacopo Sipari yönetiminde  solist Hyunah Park ’a ( Viyolonsel ) eşlik edecek.

Orkestra Şefi Jacopo Sipari

Konserde;  Antonin Dvorak’ın“ Çello Konçertosu Si Bemol Minör, Op.104” ve    

“ New World” Senfoni No.9 ”  adlı eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “11 Ocak 2019 Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

solist Hyunah Park ’a ( Viyolonsel )

PROGRAM :

  • Antonin Dvorak  “ Çello Konçertosu Si Bemol Minör, Op.104”

                                                — ARA—

  • Antonin Dvorak  “ New World” Senfoni No.9 ” 
PAYLAŞ
Önceki İçerikGünümüz Türkiye Türkçesinde Mum İle İlgili Atasözleri ve Deyimler
Sonraki İçerikERDEM Dergisi 10. Sayısında
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here