İDSO DenizBank “ Bahar Konseri” Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

0
88
İDSO DenizBank “ Bahar Konseri” Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

İDSO DenizBank Konserleri’nde Şef Ender Sakpınar yönetiminde Baba ile kızının aynı sahneyi paylaşacağı “ Bahar Konseri” Caddebostan Kültür Merkezi’nde… Konuk Sanatçı: Dilara Sakpınar ve Grubu 

ORKESTRA ŞEFİ ENDER SAKPINAR

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 12 NİSAN 2019 CUMA AKŞAMI GERÇEKLEŞTİRİLECEK “ BAHAR KONSERİ”NDE DİLARA SAKPINAR VE GRUBUNA EŞLİK EDECEK                                   

SOLİST DİLARA SAKPINAR

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO,  12 Nisan 2019 Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’’nde (  CKM )  Şef Ender Sakpınar yönetiminde  solist Dilara Sakpınar ve Grubuna  ( Klavye Burak Irmak, Gitar Ertuğrul Güney,  Davul Berkay Küçükbaşlar, Bas Ozan Kısaparmak , Akordeon Yuri Ryadchenko ) eşlik edecek.

Konserde;Lara Di Lara Grubu ve İstanbul Senfoni Orkestrası  “ Hazineler İçindesin”, Tolga Taviş’in  “ Orkestra için Düzenlemeler” eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “12 Nisan 2019 Cuma akşamı gerçekleştirilecek “ Bahar Konseri”nde  tüm müzikseverleri Caddebostan Kültür Merkezi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım. Ayrıca, bu konserde İDSO’nun resmi şefi Ender Sakpınar ile kızı Dilara Sakpınar ve Grubuna eşlik etmekten özel memnuniyet duyacağız” diyor. 

PROGRAM :

  • Lara Di Lara Grubu ve İstanbul Senfoni Orkestrası  “ Hazineler İçindesin”
  • Tolga Taviş  “ Orkestra için Düzenlemeler”
PAYLAŞ
Önceki İçerikSEVTAP ÇAPAN ile Tiyatro, Oyunculuk ve Seslendirme Üzerine Keyifli Bir Söyleşi
Sonraki İçerikKırkıncı Mum
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here