Galatea Art’tan Koleksiyon Seçki Sergi Açıldı

0
27
Galatea Art’tan Koleksiyon Seçki Sergi Açıldı
Galatea Art’tan Koleksiyon Seçki Sergi Açıldı

Galatea Art Sanat Galerisi; ALİ ŞAHİNLER – DOĞAN TİMURLENK’in koleksiyonlarından bir seçki sergi 30 Mart – 12 Mayıs tarihleri arasında Galetea Art Galeri’de…

Galeteaart Sanat Galerisi,  kendi koleksiyonu , Şahinler  ailesi ve Doğan Timurlenk’in koleksiyonlarından oluşan türk resim tarihinin önemli sanatçılarının  ve yabancı ustaların yer alacagı, kapsamlı koleksiyon sergisine ev sahipligi  yapacaktır.

Zeki Faik İzer
Zeki Faik İzer

Koleksiyon sergisindeki ustalar;

Osman Hamdi Bey, Fikret Mualla, Ibrahim Safi, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Kuzgun Acar, Orhan Peker, Naci Kalmıkoğlu, Ömer Adil, Şeref Akdik, Feruh Başağa, Eren Eyüboğlu, Nejdet Kalay, Zeki Faik İzer, Cemal Tollu, Mustafa Ayaz, Mehmet Ali Laga, Berç Toroser, Nevin Gökay, Burhan Uygur, Ahmedov Natik, Mustafa Ayataç, Abidin Dino, Avni Arbaş, Işıl Özışık, Tanju Özışık, Sarkis Günsel, Devrim Erbil, Erdem Uçkan, Ercan Arslan, Eberhard Riegele, Karl Hartmann, Hans Toppers, Selim Turan, Yusuf Katipoğlu, Adil Doğançay, Sami Yetik, Julide Atılmaz, Muzaffer Akyol ,Sarki Gürsel, Raoul Dufy gibi değerli sanatçıların birbirinden farkı tarzda eserlerini görme şansı yakalayacaklardır.

Koleksiyon sergi 30 Mart – 12 Mayıs tarihleri arasında Galatea Art Sanat Galerisi‘nde görülebilir.PAYLAŞ
Önceki İçerikMedeniyetin El Yazısı
Sonraki İçerikZalimin Dini Olmaz!
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here