Futbol Heyecanı Marmara Park’ta!

0
36
Futbol Heyecanı Marmara Park’ta!

Dünya Kupası heyecanı devam ederken Marmara Park AVM, özgün bir etkinliğe imza atıyor. Futbol dünyasının efsane isimlerinin giymiş olduğu formalar, nice gole imza atan kramponlar ve önemli maçlarda kullanılan topların yer aldığı sergi Marmara Park AVM’de meraklılarını bekliyor.

Ece Türkiye yönetiminde bulunan, Türkiye’nin ilk ‘uzay’ temalı alışveriş merkezi Marmara Park, 2018 Dünya Kupası’nı takip edenlerin heyecanına ortak oluyor. Futbol dünyasının önemli argümanlarından oluşan futbol tarihi sergisi 15 Temmuz’a kadar Marmara Park’ta görülebiliyor.

ITE (International Travel Exhibitions)’a ait Zico’dan Messi’ye, Maradona’dan Puska’ya futbol dünyasının efsane isimlerinin giymiş oldukları formalar, kramponlar, önemli maçlarda kullanılan toplar ve Dünya Kupası dokümanından oluşan sergi ile alışveriş merkezi ziyaretçilerini tarihi yolculuğa çıkartıyor.

Dünya Kupası Sonuçlarını Tahmin Et, Hediyeler Senin Olsun!

Marmara Park AVM farklı bir futbol etkinliğine daha ev sahipliği yapıyor. 2018 Dünya Kupası maç heyecanına ziyaretçilerini de dahil ediyor. AVM içerisinde bulunan belirli istasyonlardan katılım sağlayarak, maç skorlarını doğru tahmin edenleri sürpriz hediyeler bekliyor. 15 Temmuz’a kadar devam edecek yarışmada doğru tahmin yapan ilk üç ziyaretçi Apple’den hediyeler kazanacak. Bunun yanı sıra; “Futbol Quiz” yarışmasına katılıp, futbol bilgisine güvenen katılımcılar ise her hafta hediye sinema bileti kazanma şansı yakalıyor.

ECE Türkiye Hakkında:

İstanbul merkezli “ECE Türkiye”, Ekim 2000’de Alışveriş Merkezi sektöründe Avrupa lideri olan Alman “ECE” tarafından kurulmuştur. Bir yatırım ve hizmet firması olan ECE Türkiye, Alışveriş Merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak mimari ve konsept planlama, proje yönetimi, kiralama, Alışveriş Merkezi yönetimi, bütçeleme hizmetleri ile finansal ve hukuki hizmetlerin tümünü aynı çatı altında toplamaktadır.

Türkiye’nin en prestijli Alışveriş Merkezlerinden olan İstanbul’daki MIPIM Ödülü sahibi Marmara Park, Maltepe Park, MetroCity, Aqua Florya, Axis İstanbul ve Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Ankara’da ANKAmall ve ACity, Eskişehir’de Espark, Afyonkarahisar’daki Park Afyon, İzmir’deki MaviBahçe ile Antalya’daki TerraCity ile Antalya Migros Alışveriş Merkezi, ECE Türkiye tarafından başarıyla yönetilmektedir. Bursa’daki Sur Yapı MARKA Alışveriş Merkezi’nin ise inşaatı devam etmektedir. ECE, farklı ve etkin yönetim anlayışı ile perakende dünyasına yön verirken ECE Türkiye de yeni yatırımları, geliştirmekte olduğu projeler ve yenileme projeleri ile Türkiye pazarında büyümeye devam etmektedir. Firmanın planlama aşamasında pek çok projesi mevcuttur.

ECE Türkiye, pazardaki köklü tecrübesi, projeye özel sunduğu hizmetler, yenilikçi konseptler, herbir projeye göre farklılaşan marka ve kiracı karması, yüksek profesyonelliği, uzmanlığı,  müşteri odaklı stratejisi ve güçlü performansı ile perakende sektörünün geleceğine yatırım yapmaktadır.

Marmara Park Hakkında

Alman ECE’nin Türkiye iştiraki ECE Türkiye ve Deutsche Bank’ın yatırım şirketi DWS ortaklığında, Finansbank, İş GYO ve Kayı İnşaat güç birliği yaparak Türkiye’nin ilk galaksi temalı alışveriş merkezi Marmara Park’ı 18 Ekim 2012’de ziyaretçileriyle buluşturdu.

Marmara Park Alışveriş Merkezi’nin yatırım hacmi 220 milyon Euro olup, alışveriş merkezi Beylikdüzü Esenyurt bölgesi E5 üzerinde bulunmaktadır.

Toplam 100,000 m²’lik kiralanabilir alan ile Bauhaus Yapı Marketi ve CarrefourSa ile kapsayan Marmara Park, Türkiye’nin ilk galaktik temalı alışveriş merkezi ünvanını taşıyor. AVM’nin bu konsepti tasarımda da kendini göstermekte ve ziyaretçilere 3 katta bulunan 250’den fazla mağaza ile 4000 araçlık otopark alanıyla yepyeni bir alışveriş galaksisi sunmakta. Bu yeni galakside yerini alan pek çok marka arasında Media Markt, Cinemaximum, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Oysho, LC Waikiki ve Koton bulunmaktadır.

Mimari tasarımıyla ve gerçekleştireceği birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklerle alışverişe farklı bir boyut kazandıran Marmara Park Alışveriş Merkezi, bütün ziyaretçilerini bu renkli dünyaya bekliyor

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here