Eskişehir’ de Caz Konseri…

0

ESKİŞEHİR’İN VAZGEÇİLMEZİ SEMPRE İLE CAZIN VAZGEÇİLMEZİ BIZZ BAND  13 OCAK CUMARTESİ AKŞAMI BULUŞUYOR!

Muhteşem caz performansı müzikseverler tarafından çok beğenilen Aytek Şermet’in 2001 yılında kurmuş olduğu iş adamlarından oluşan caz grubu Bizz Band,  13 Ocak Cumartesi akşamı Sempre’de sahne alacak.

Kendisi de Eskişehirli olan Dr. Aytek Şermet ve İstanbullu işadamlarından oluşan  Bizz Band  cazseverlere muhteşem bir gece yaşatacak.

Sempre’nin nefis yemekleri eşliğinde vokalde  Ece Şermet, saksafonda Aytek Şermet, keyste Emre Tukur,  basta Firuz Soyuer, davulda  Selim Göksu Eskişehirlilere caz keyfi yaşatacaklar. Bizz Band üyeleri, eğlenceli, kaliteli, müzik ile lezzeti birleştirmek  isteyen müzikseverler için çok seçkin bir repertuar hazırladılar.

13 Ocak Cuma akşamı Eskişehir Sempre’de buluşmak üzere…

Sempre Mediterranean Cuisine, yeniden dekore edilen Salon, Bar  ve bir “saklı cennet” bahçesinde dinamik ekibiyle konuklarını ağırlıyor.

Rezervasyon bilgi: (0222) 221 04 31

Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın