Erturgut Sanat’la Hayatına Renk Kat

0
545
Erturgut Sanat’la Hayatına Renk Kat
Erturgut Sanat’la Hayatına Renk Kat

Hayatına sanatla renk katmak isteyenler için, bireysel sanat eğitimleri ve sınıf sanat eğitimleriyle her tarza ve her bütçeye yönelik çalışmalar sürdüren Erturgut Sanat Merkezi, 2007 yılında genç girişimci Murat Erturgut tarafından hayata geçirilmiş bir proje!

Kişiye özel olarak hazırlanan programları, özel ilgi, samimiyet ve dünya standartlarında bir sanat eğitimi anlayışı sayesinde kısa zamanda Türkiye’nin en büyük sanat merkezleri arasına adını yazdırmayı başarmış bir sanat merkezi Erturgut Sanat Merkezi!

Birçok Branşta Eğlenceli Sanat Eğitimleri

Sanat’ın ve eğlencenin birleştiği, birçok alanda sanat eğitimi almanın mümkün olduğu atölyelerde aşağıdaki branşlar başta olmak üzere birçok alanda eğitim verilmekte;

İzmir'de Resim Kursu
İzmir’de Resim Kursu

Ücretsiz Deneme Dersleriyle Ücretsiz Sanatsal Yetenek Analizi

Düzenlenen ücretsiz deneme dersleri, sizin sanat alanına olan yatkınlığınızı ölçmeye yarıyor ve dersler hakkında size detaylı bilgi sunuyor. Ücretsiz deneme derslerinde size en uygun alanı bulup, en çok eğleneceğiniz branşta daha başarılı olmanızı sağlıyor!

Sanat eğitimi almak bireyin çok yönlü düşünmesini güçlendirken, özgüvenini de arttırıyor, her yaştan birey sanat eğitimi alarak kişisel gelişimine olumlu katkılar sağlayabiliyor. Erturgut Sanat Merkezi de4 yaşından 84 yaşına kadar birçok bireye kapılarını açmış İzmirli bir eğitim kurumu.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak yürütülen sanat çalışmalarıyla sadece İzmir’den değil, çevre illerden de bir çok bireye ulaşmayı başaran sanat merkezi, online sanat eğitimi sistemine geçerek, kendi alanında Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

Gün geçtikte büyümeyi sürdüren sanat merkezini bünyesinde 35’ten fazla donanımlı eğitmen bulunuyor.

Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan sanat merkezini instagram, facebook, twitter, pinterest, tumblr gibi sosyal mecralardan takip edip ne kadar eğlendiklerine tanıklık etmek de mümkün. Etkinliklerin bitmediği, neredeyse her gün ayrı bir etkinliğin gerçekleştiği keyif bir sanat yolculuğuna çıkmak isteyenleri bekleyen, samimi ve güler yüzlü kadrosuyla gününüze renk katacak Erturgut Sanat Merkezi seni de aralarında görmek, deniz manzarasına karşı bir kahve içmek için bekliyor!

PAYLAŞ
Önceki İçerik“Aşık mısın?” “Are You In Love?”
Sonraki İçerikAliya İzzetbegoviç’in Hayatı Ve Bosna Savaşını Anlatan “Aliya” 22 Aralık’ta Profilo’da ”
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.