Dünyaca ünlü müzisyen ve efsanevi sanatçı David Bowie yaşamını yitirdi.

Kanser tedavisi gören 69 yaşındaki Bowie’nin ölüm haberi tüm müzikseverleri derinden üzdü.

Bowie’nin ölümü oğlu tarafından “18 aylık kanserle mücadele sonrası David Bowie ailesinin yanında huzur içinde hayatını kaybetti” sözleriyle duyuruldu.

Bowie son albümü Black Star, doğum günü de olan 8 Ocak Cuma günü yayınlanarak satışa çıkarılmıştı.

“Glam Rock”ın tanrısı diye de bilinen David Bowie’nin çok sayıda ünlü albümü ve şarkısı bulunmaktadır. “Heroes” ise bu şarkılardan yalnızca bir tanesidir.

David Bowie’yi Heroes şarkısıyla birlikte uğurluyoruz. Hoşça kal rock müziğin tanrısı, hoşça kal Bowie…

PAYLAŞ
Önceki İçerikCarpe Diem
Sonraki İçerik2016 Altın Küre Ödülleri Kazananları Belli Oldu
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here