Dil Eğitiminizi Ertelemeyin!

0
23
Dil Eğitiminizi Ertelemeyin!
Dil Eğitiminizi Ertelemeyin!

İngilizce seviyenizi öğrenerek ihtiyacınıza uygun bir kurs planı yapabilirsiniz. En az 3 yıl deneyimli, sözlü ve yazılı sınavları başarıyla geçerek ekibimize katılan Şişli İngilizce kursuöğretmen kadrosu, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak!

Farklı ihtiyaçlara özel olarak hazırlanan programlar kapsamında mevcut bilgilerinizi geliştirebilir veya İngilizceyi en baştan öğrenebilirsiniz. Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde sürdürülen konuşma ağırlıklı dersler, sosyal çevrenizi geliştirmenize ve kendinize güvenmenize destek olur.

İngilizce Seviyeni Öğrenmeye Hazır mısın?

Online ve orijinal sorular eşliğinde gerçekleşecek olan deneme sınavları, yabancı dil bilginizi ölçer ve ihtiyacınıza uygun programın belirlenmesini sağlar. Kendi seviyenizde farklı adaylarla bir araya gelerek;

 • Türk Amerikan Derneği müfredatı kapsamında
 • Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde
 • Konuşma ağırlıklı derslerde
 • 68 yıllık kurum güvencesiyle kendinizi yenileyebilirsiniz.

Genel İngilizce Programları

Farklı yaş gruplarından adayların tek bir ortak hedefte buluştuğu dil kursları, sosyal anlamda zengin ders programlarına sahiptir. Öğrenciler önce kendilerinin bilmedikleri taraflarını keşfeder ve ardından yeni arkadaşlıklar kurar. Mevcut bilgilerin kullanılmasına ve yeni bilgiler edinilmesine imkan sağlayan hizmetlerde amaç; yabancı dilin günlük hayatta kullanılabilmesidir. Genel İngilizce programları kapsamında adaylar;

 • İş İngilizcesi
 • Kurumsal İngilizce
 • Yurtdışı eğitim
 • Yaz okulları ve
 • Farklı ülkelerde üniversite eğitimi almak için çalışırlar.

Avrupa Birliği ülkelerinde standart hale getirilen dil eğitim prosedürlerinin uygulandığı kurslar, Türk Amerikan Derneği gözetiminde sürdürülür. Yabancı dilde uzman kadrolara sahip olan merkez, kaliteli hizmet anlayışıyla sadece öğrenci odaklıdır.

Ders İçerikleri

Belirli bir sabit müfredata sıkıştırılmayan derslerde amaç; yabancı dilin edinilmesidir. Kısa sürede pratik yapmak için ortam hazırlanır ve tüm katılımcılara eşit fırsat tanınır. Eğitim kalitesinin en yüksek seviyeye çıkmasının ardından adayların yurt dışı deneyimi yaşamasına imkan verilir. “Anlıyorum ama konuşamıyorum” sorununun ortadan kalkması için konuşma ağırlıklı olarak hazırlanan ders programları sayesinde herkes dil bilgisini istediği seviyeye taşıma fırsatı yakalar. Eğitimlerin verimli geçmesi için adaylara;

 • Ücretsiz özel ders hakkı
 • Ücretsiz telafi ders imkanı
 • Kaçırılan dersler için birebir özel ders ve
 • Anlaşılmayan konular için ücretsiz ders tekrarı hakkı sunulur.

Başarı Garantisi Verilen Akademik Kurslar

Adaylar genel İngilizce dışında akademik kurslara hazırlık amacıyla da Şişli İngilizce kursları hizmetlerinden faydalanabilir. TOEFL, IELTS, YDS, GMAT, SAT, YÖK-DİL, PTE ve PROFICIENCY bu kurslar arasında sayılabilir. Sınavla uyumlu tekniklerin ve stratejilerin üzerinde durulan ders programları sayesinde adaylar öncelikle kendilerine güvenmeyi öğrenir. Kursiyer aktiviteleriyle desteklenen eğitim programlarında amaç; yüksek başarıya her anlamda eksiksiz bir şekilde hazırlanmaktır.

Konusunda uzman eğitim kadroları, zengin ders materyalleri, sınavla uyumlu ders içerikleri ve başarı garantisi eşliğinde süren dersler, adayların bir dünya insanı olarak mezun olmalarına odaklıdır. Öğrencilerin başarıya hazırlanmasına yardımcı olan kurs sistemi; belirlenen hedefe emin adımlarla ulaşılması için profesyonel, kaliteli, sosyal faaliyetler açısından zengin ve kurumsal bir şekilde yönetilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here