DenizBank Konserleri’nde Kasım Ayının İlk Cuma Konseri

0
27
İDSO ( İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası )

İDSO DenizBank Konserleri’nde Kasım  Ayının İlk Cuma Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…  Konserin Orkestra Şefi İbrahim Yazıcı…

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 1 KASIM CUMA AKŞAMI PİYANO SANATÇISI İLTER VURUCU’YA EŞLİK EDECEK                                             

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO,  1 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda  Orkestra Şefi İbrahim Yazıcı yönetiminde  solist  İlter Vurucu’ya ( Piyano ) eşlik edecek.

      Konserde;  Wolfgang Amadeus Mozart’ın Piyano Konçertosu No.20” ve   

Ludwig Van Beethoven’in  Senfoni No.7” adlı eseri   icra  edilecek.

İDSO Müdürü  Bülent Evcil; “1 Kasım Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda  görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Wolfgang Amadeus Mozart  Piyano Konçertosu No.20”                                             
  •  Ludwig Van Beethoven   Senfoni No.7”
PAYLAŞ
Önceki İçerik29 EKİM
Sonraki İçerikSessiz Dostların Sesi-7- Lâl
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here