DenizBank Konserleri’nde Ekim Ayının 3. Cuma Konseri Caddebostan Kültür Merkezi’nde…

0
34
İDSO ( İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası )

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 18 EKİM CUMA AKŞAMI KEMAN SANATÇISI ANNA SAVKINA’YA EŞLİK EDECEK                                             

Orkestra-Şefi Orhun-Orhon

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO,  18 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde  Orkestra Şefi Orhun Orhon yönetiminde  solist  Anna Savkina’ya ( Keman ) eşlik edecek.

  Konserde;  Pyotr İlyiç Çaykovski’nin Keman Konçertosu” ve  “ Senfoni No.2” adlı  eserleri   icra  edilecek.

Solist-Anna-Savkina-Keman

İDSO Müdürü  Bülent Evcil; “18 Ekim Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Caddebostan Kültür Merkezi’nde  görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  •  Pyotr İlyiç Çaykovski  Keman Konçertosu”                                                  
  •  Pyotr İlyiç Çaykovski  “ Senfoni No.2”
PAYLAŞ
Önceki İçerikSöylence
Sonraki İçerikBorghese Galerisi
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here