23. İstanbul Caz Festivali, 27 Haziran Pazartesi akşamı Blur ve Gorillaz’ın yaratıcı beyni Damon Albarn ve Suriyeli Müzisyenler Orkestrası’ndan ses getirecek bir konserle açılıyor. Dünyaca ünlü yıldızlar Rachid Taha, Baaba Maal ve Julia Holter’in yanı sıra Türkiye’nin en önemli rap sanatçılarından Ceza’nın da sahnede alacağı bu dünya müziği şöleni, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde.

Africa Express Projesi : Suriye Ulusal Orkestrası

Şef Issam Rafea ve

23. İstanbul Caz Festivali açılış konseri 27 Haziran 2016 Pazartesi saat 21.30’da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde.
23. İstanbul Caz Festivali açılış konseri 27 Haziran 2016 Pazartesi saat 21.30’da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde.

diğer üyeleriyle birlikte ülkelerini terk etmek zorunda kalan Suriye Ulusal Orkestrası; Damon Albarn, Lil’ Silva, Brian Eno, Ghostpoet gibi prodüktörlerin Africa Express projesi kapsamında Damon Albarn ve sürpriz konukları ile Suriye kültürü ve müziğine bir saygı duruşu gerçekleştirecek. Southbank Centre ve Glastonbury’den sonra ilk defa İstanbul’a konuk olacak bu özel projeyi kaçırmayın.

Africa Express presents: The Orchestra of Syrian Musicians + Damon Albarn + Guests etkinliği 27 Haziran 2016 Pazartesi saat 21.30’da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde.

PAYLAŞ
Önceki İçerikBakır
Sonraki İçerikKendi Kararlarımız
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here