Cuma Akşamlarının Klasiği İDSO Deniz Bank Konserleri Bu Hafta Fulya Sanat Merkezi’nde…

0
12
Cuma Akşamlarının Klasiği İDSO Deniz Bank Konserleri Bu Hafta Fulya Sanat Merkezi’nde…

İDSO, T.C’NİN İLK BAŞBAKANI, İKİNCİ CUMHURBAŞKANI İSMET İNÖNÜ’YÜ ANMAK ÜZERE 22 ARALIK CUMA AKŞAMI SAAT 20.00’DE FULYA SANAT MERKEZİ’NDE PİYANO ZİYAFETİ SUNACAK

Bu Haftaki Konserin Orkestra Şefi Avi Ostrowsky
Bu Haftaki Konserin Orkestra Şefi Avi Ostrowsky

22 Aralık  Cuma akşamı saat 20.00’de başlayacak İDSO DenizBank Konserlerinde, Şef Avi Ostrowsky yönetimindeki İDSO’nun eşlik edeceği piyanist Gökhan Aybulus dinleyicilerle buluşacak.

PİYANİST GÖKHAN AYBULUS
PİYANİST GÖKHAN AYBULUS

Konserde; Sergei Rahmaninov’un “ Do Minör Piyano Konçertosu No. 2 Op. 18” ve Antonin Dvorak’ın  “Senfoni No. 9” eserleri icra edilecek.

 İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık: “Bu haftaki konserimizde Cumhuriyet tarihimizin ilk Başbakanı ,ikinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’yü anacağız. Bu klasik müzik akşamında başarılı piyanistimiz Gökhan Aybulus’a eşlik ederek piyano ağırlıklı bir program icra edeceğiz. İstanbullu müzik ve sanatseverleri Fulya Sanat Merkezi’ndeki konserimizde görmek istiyoruz.” diyor.

PROGRAM  / 22 ARALIK CUMA   – FULYA SANAT MERKEZİ – SAAT 20.00

* Sergei Rahmaninov  “ Do Minör Piyano Konçertosu No. 2 Op. 18”

*  Antonin Dvorak  “Senfoni No. 9”

                     

Not: Bu haftaki konserde piyano sanatçısı olarak izleyeceğimiz Gökhan Aybulus geçtiğimiz hafta CKM’de gerçekleştirilen konserde son anda rahatsızlanan piyanistin yerine sahne almış ve son derece başarılı bir performans gerçekleştirmişti.

PAYLAŞ
Önceki İçerikParadoks
Sonraki İçerikSahibine Ulaşmayacak Mektuplar “Resimdeki Gözyaşları…”
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here