Açık Diyalog İstanbul’da Çocuklar İçin Sanatçı Atölyeleri Devam Ediyor

0
21
Açık Diyalog İstanbul’da Çocuklar İçin Sanatçı Atölyeleri Devam Ediyor

Açık Diyalog İstanbul, çocukların sanatla büyümeleri ve birbirinden farklı sanatı öğrenmelerini amacıyla çocuk atölye çalışmalarına devam ediyor. 30 Haziran Pazar günü saat 15:00 – 16:30 saatleri arasında Heykeltıraş ve eğitmen Pınar Yılmaz’ın yürüteceği “Louise Bourgeois İle Bir Gün” atölye çalışmasında, çocuklar 20. yüzyıl Fransız-Amerikan heykel sanatının öncülerinden olan Louise Bourgeois’nın eserlerini tanıma fırsatı bulacak.

Çocuklara heykel sanatının inceliklerini ve önemini anlatmak amacıyla gerçekleşecek atölye çalışmasına 5 ile 11 yaş arasındaki çocuklar katılabilecek.

Katılım için info@opendialogueistanbul.com adresinden başvuru yapabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki İçerikTiyatro Salt’tan “BAĞIMSIZ ATÖLYE”
Sonraki İçerikBaba Gibi Hissetmek
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here