Zarif Edebiyat Dergisi Hazırlıkları

0
49
Zarif Edebiyat Dergisi Hazırlıkları

Merhabalar Sanat Duvarı Ailesi,

Öncelikle dergimizin dünyasına hoş geldiniz…

Bizler Zarif Edebiyat Dergisi olarak kendimize Üstad Necip Fazılı ve Yedi Güzel Adamı rehber edinmiş bulunmaktayız.Tabii, bununla birlikte gönlümüz ve zihnimiz her türlü farklı düşünceye Kur’an ve imanın geniş perspektifinde her daim açıktır.Sizlere misyonumuz olan “Kötülüğü iyiliğe, Çirkinliği güzele tebdil etme” felsefesini ve geleceğe dönük vizyonumuz olan “Her eve bir kütüphane, her kütüphaneye de bir Zarif Edebiyat Dergisi olsun” ütopyasını paylaşmaktan büyük bir gurur duyacağımızı bildirmek isterim.
Dergizimizin üstlendiği misyonun ve geleceğe dönük vizyonumuzun gücü bu câmiada kalıcı olacağımızın teminatıdır.
Ancak, her doğumda olduğu gibi bir “Diriliş Muştusu” olan dergimizin doğuşunda da bir takım sancılar olacaktır.Bu sancıları giderecek ilaçta yine kendimizde -hayal gücümüz ve umudumuzda- mevcuttur.
Dergimizin çıkış aralığı “İki aylık” olarak belirlenmiş olup ilk sayımız “Eylül-Ekim” ayında çıkacaktır.Bununla birlikte ilk sayımızın dosya konusu “Abdurrahman Cahit Zarifoğlu” olarak belirlenmiştir.Sizlerde dergimize yazılarınızı gönderebilirsiniz.Dergimize yazılarınızı göndermek ve bizimle iletisime geçmek istiyorsanız aşağıdaki gmail adresinden iletişime geçebilirsiniz. Bizlere desteğinizi ve dualarınızı hiç mi hiç esirgemeyin inşaAllah.
“Her şey güzel olacak.”

zarifedebiyatdergisi@gmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here