Yeni Doğan Bebek Kıyafetlerinde Kalitenin Önemi

0

Doğuma sayılı günler kala ebeveynleri tatlı bir telaş sarar. Bebeklerini kucağına alacakları günü beklerken alışveriş listeleri yapılmaya başlanır. O minik bedenlerini sarıp sarmalayacak yumusak, esnek, pamuklu kıyafetler tercihler arasında ilk sıralamada yerini alıyor. Hastane çantasına ne koyulur, yanıma ne almalıyım sorusunun yanıtı her detayı ayrı ayrı düşünülmüş yeni doğan bebek kıyafetleri çıkış setleri içerisinde bebeğinizin ihtiyacı olan tulum, battaniye, yelek, kısa ve uzun kollu badi, eldiven, zıbın, atlet, çorap, önlük, mendil yer alıyor.

Üçlü, beşli, sekizli, dokuzlu, onlu yeni doğan hastane çıkış setlerden alabileceğiniz gibi dilerseniz ihtiyacınıza yönelik parçaları tek tek kendiniz de oluşturabilirsiniz. Prematüre doğmuş kız ve erkek bebekler ayrıca düşünülmüş onların bedenlerine göre dikilmiş yeni doğan bebek kıyafetleri de rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Bebek ziyaretine gidecek olanlar da ayrıca düşünülmüş newborn yeni doğan setler dahilinde peluş oyuncakla ve tüllerle süslenmiş hediye sepeti ile bebeğe hoş geldin ziyareti yaparken hoş bir sürprizle kapılarını çalabilirsiniz.

Tek Tıkla Kapında

Bebeğiniz için gerekli olan tüm yeni doğan bebek kıyafetleri https://www.soobe.com.tr/  adresi üzerinden ulaşabilir kapıda ödeme kolaylığı yararlanabilir güvenle, tek tıkla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın