Yeni Baharatlık Modelleri

0

Yemek yapımı sırasında ihtiyaç duyulan baharatların bir arada bulunması hızlı ve kolaylık sağlayan bir seçimdir. Baharatlık seçimlerinizde Bernardo markasının tasarımlarına yer açarak yeni baharatlık tasarımları ile mutfağınızda şıklığı ve kolaylığı aynı anda yakalayabilirsiniz.

Bernardo Baharatlık Tasarımları

Bernardo markasının ürün listesi içinde yer alan modeller kalite ile birleşerek sizlerin beğenisine sunuluyor. Baharatlık seçimlerinizde son derece şık ve oldukça iddialı seçimleri göreceğiniz Bernardo modellerinde ayrıca kullanım kolaylığı sağlayan detayları da bulabilirsiniz.

Bernardo baharatların bir arada durmasını sağlayan özel stant uygulaması ile hem derli toplu bir görüntüyü yakalamanıza destek olurken hem de son derece modern bir çizgide buluşan tasarıma imzasını attı.

Baharatlarınız için hazırlanan stantlar ikil, dörtlü, altılı ve on ikili olarak farklı içeriklere sahip. Bernardo günlük yaşamınızda mutfağınıza şıklık katacak olan modelleri sunarken aynı zamanda oldukça zarif detaylara da yer veriyor. Baharatların zarar görmesini önleyen tasarım modelleri mutfağınızda rahatlıkla kullanarak ürünleri online alışveriş adresinden sipariş verebilirsiniz.

Bernardo Baharatlık Takımı Siparişi

Bernardo markasının sunduğu baharatlık modelleri içinde seçimlerinizi yaparak ürünlere sahip olabilirsiniz. Markanın ürünlerine kendi mutfağınız için seçerken ayrıca sevdiklerinize armağan olarak da yer açabilirsiniz.

Bernardo baharat takımlarını inceleyerek beğendiğini ürün ya da ürünleri hemen sipariş vermek için https://www.bernardo.com.tr/gold-6li-standli-baharatlik adresiniz tıklayabilirsiniz. Gold, mor, gümüş gibi renk seçimlerinin yer aldığı takımlarda soft renkleri de bulabilirsiniz.

Markanın online alışveriş sitesinden yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm ürün alımlarınızda ücretsiz kargo avantajından da yararlanma şansınız bulunuyor. Adresten yapacağınız ürün alımlarınız sonrasında ücretsiz değişim ve iade hakkınızda bulunuyor. Benardo tüm siparişlerde hızlı kargo seçeneği ile gönderim yapmakta olup kırık parça garantisini de tüm müşterilerine sunuyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın