Winx Club 15. Yılını Pasta Atölyesiyle Kutladı

0
75
Winx Club 15. Yıl Etkinliği

Dünyanın en sevilen çizgi filmlerinden Winx Club, 15. yılını Buse Terim’in ev sahipliğinde Ece Yosmaoğlu, Akasya Asıltürkmen, Merve İpek Öztürk ‘ün katıldığı pasta yapım atölyesi ile kutladı.

Buse Terim Bahçekapılı – Nil – Naz

USLA’da düzenlenen atölyenin ev sahipliğini yapan Buse Terim etkinlikte kızı Nil ile birlikte misafirlerini ağırladı. Renkli görüntülerin yaşandığı atölyede ünlü anneler kızlarıyla birlikte Winx Club’ın 15. yıl özel pastasını yaptılar. Buse Terim’ın kızları Naz ve Nil, Akasya Asıltürkmen’in kızı Pera, Ece Yosmaoğlu’nun kızı Lila Doğulu’nun katıldığı atölyedeki eğlenceli anlar sosyal medyayada paylaşıldı. Winx Club’ın sihirli dünyasını mutfağa taşıyan atölye, Winx Perileri’nin de katılımıyla eğlenceli bir doğum günü partisine dönüştü.

Ece Yosmaoğlu – Lila Doğulu

Merakla beklenen 8. sezon bu yıl ekranlarda!

Winx Club’ın merakla beklenen 8. sezonun 2019 yılı içinde Cartoon Network’te çocuklarla buluşacak. İlklere imza atmaya devam eden markanın yepyeni Netflix live action dizisi ise 2020 yılında yayınlanmaya başlayacak.

PAYLAŞ
Önceki İçerikNe Kadar Çok Kendinsin?
Sonraki İçerik23 Nisan’ın Anlamı
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here