Warcraft Filmi Hakkında

0

Warcraft

1994 yılından bu yana gerek yayım dünyasında gerekse oyun dünyasında rekorlar kıran Warcraft hikayesi beyaz perdeye geliyor. Oyuncularının bildiği gibi Warcraft çok köklü bir hikayeye sahip ve bu hikaye Warcraft oyunları ile canlı bir şekilde devam ediyor. Başka bir değişle kendimizi bir filmden çok bir film serisine hazırlamamız gerekiyor. Oyuncularının ve okuyucularının merakla beklediği filmin yönetmenliğini Moon filmiyle sinema dünyasında ismini duyuran, geleceğin umut vaadettiği yönetmenlerinden Duncan Jones yapıyor. Oyuncu kadrosunda ise  Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Rob Kazinsky ve Daniel W isimleri yer alıyor. Filmin yapımında Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment firmaları yer alıyor. Filmin 10 Haziran 2016’da vizyona girmesi bekleniyor.

1994 yılından bu yana gerek yayım dünyasında gerekse oyun dünyasında rekorlar kıran Warcraft hikayesi beyaz perdeye geliyor.

1994 yılından bu yana gerek yayım dünyasında gerekse oyun dünyasında rekorlar kıran Warcraft hikayesi beyaz perdeye geliyor.

Filmin Özeti     

Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının eteklerine gelirler.  Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da eşikteki bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler.

360 Derece Film-Oyun Tanıtımı

Oyunun film sürümü ile ilgili özel bir uygulama da yapıldı. 360 derecelik bir ortamda kullanıcılar filmde görülecek şehirlerden birinin üzerinde devasa bir kuş ile yapılan uçuşu izleyebiliyor, orayı bu video sayesinde keşfedebiliyor.

Oyuncularının bildiği gibi Warcraft çok köklü bir hikayeye sahip ve bu hikaye Warcraft oyunları ile canlı bir şekilde devam ediyor.

Oyuncularının bildiği gibi Warcraft çok köklü bir hikayeye sahip ve bu hikaye Warcraft oyunları ile canlı bir şekilde devam ediyor.

Warcraft’ın Aldığı Ödüller

Warcraft hikayesinin Blizzard tarafından yaratılan son oyunu World of Warcraft ise dünya genelinde 12 milyonu aşkın kullanıcısı ile “en popüler MMORPG oyunu” olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş bulunmaktadır. Nisan 2008 tarihi itibariyle, World of Warcraft devasa çevrimiçi oyunlar pazarının yüzde 62’sini elinde bulundurmaktadır. Bunların haricinde Warcraft ile ilgili Guinness Rekorlar Kitabı’nda 10 adet rekor da bulunmakta.

Warcraft hikayesinin Blizzard tarafından yaratılan son oyunu World of Warcraft ise dünya genelinde 12 milyonu aşkın kullanıcısı ile "en popüler MMORPG oyunu" olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş bulunmaktadır.

Warcraft hikayesinin Blizzard tarafından yaratılan son oyunu World of Warcraft ise dünya genelinde 12 milyonu aşkın kullanıcısı ile “en popüler MMORPG oyunu” olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş bulunmaktadır.

Paylaş

Yazar Hakkında

Onat Uralortaç

Hayata 1997 yılında İstanbul’da gözlerini açtı. Eğitim hayatına Beşiktaş ve Kağıthane’de devam etti. Şuan da Bahçeşehir Üniversitesi’nde burslu bir şekilde Sinema Televizyon bölümünü okuyor. Küçüklüğünden bu yana kalemi, kamerayı ve bas gitarı elinden düşürmedi. Yazmaya 9 yaşında başladı. İlkokulda birçok video çekti ve kurgu yapmayı öğrendi. Bas gitarı ile 16 yaşında tanıştı ve grubu ile 6 kere sahneye çıktı. Grubu ile iki kere müzik yarışmasında boy gösterdi. Sinema dünyasını ve müzik dünyasını yakından takip ediyor. Hayal gücü, çalışkanlığı, neşesi ve hırsı ile hayat yolunda devam etmekte.

Cevap bırakın