Tiyatro Gülgeç (Çocuklar İçin Kukla Tiyatrosu)

0

2018’ in ilk oyunları Caddebostan Kültür Merkezi ve Dasdas Sahne’ de

6 Ocak Cumartesi saat 12.00 ve 14.00’ da doğanın ve sevginin dönüştürücü gücünü anlatan, canlı müzik ve pantomim eşliğindeki kukla tiyatrosu Bir Doğa Masalı Yaşayan Kitap CKM Cadddebostan Kültür Merkezi B Salonunda. 4 yaş ve üzeri için uygundur. Biletler CKM gişesi ve tiyatrogulgec.com adresinde.

Her çocuğun eşsiz birer yetenek olduğunu anlatan kukla tiyatrosu ödüllü oyun Bir Çocuk Masalı Turunç’un Bahçesi 7 Ocak Pazar saat 12.00’da Dasdas Sahne’ de. 3 yaş ve üzeri için uygundur. Biletler Dasdas Sahne gişesi ve dasdas.com.tr’ de.

 

Paylaş

Yazar Hakkında

Önder Aydın

Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda eğitime başladı. Şu an yüksek lisans tezini hazırlamaktadır. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

Cevap bırakın