Sempre Mediterranean Cuisine’de Muhteşem Akşam!

0
64
BIZZ BAND GRUBU SAHNEDE

SEMPRE MEDITERRANEAN CUISINE’DE MUHTEŞEM AKŞAM !

Eskişehir SEMPRE’de Unutulmaz Caz Akşamı…

Eskişehirliler ve Eskişehir’e özel olarak gelenler BIZZ BAND konseriyle caz’a doydular.

Aslen Eskişehirli olan Dr. Aytek Şermet’in İstanbul’da işadamı arkadaşlarıyla kurduğu BIZZ BANDvazgeçilmez CazBand Grubu, 13 Ocak akşamı Eskişehir’in seçkin Akdeniz Restoranı’nda Eskişehirli dostlarına caz müziği ziyafeti sundu.

SEMPRE’nin yenilenen mekanında yenilenen menüsüyle , kaliteli caz müziğiyle buluşan konuklar eğlenceli ve lezzetli bir akşam geçirdiler ve en kısa zamanda tekrarını temenni ettiler.

Eskişehirli Dr. Aytek Şermet’in işadamlarından oluşan BIZZ BAND’ın vokalisti ise               Aytek Bey’in dünya güzeli ve eğitimli kızı Ece Şermet idi.

SEMPRE’nin nefis yemekleri eşliğinde vokalde  Ece Şermet, saksafonda Dr.Aytek Şermet, keyste Emre Tukur,  basta Firuz Soyuer, davulda  Selim Göksu Eskişehirlilere caz keyfi yaşattılar.

Kanatlı Ailesi’nden 3 kardeşin anneleri anısına yeniledikleri SEMPRE Mediterranean Cuisine’deki gecede Galatasaray Lisesi’nden dönem arkadaşları olan Firuzhan Kanatlı, Firuz Soyuer ve Eskişehir asıllı Dr. Aytek Şermet buluştular.

ETİ GIDA YK BAŞKANI AHMET FİRUZHAN KANATLI ( Ortada ) BIZZ BAND Grubu il…
PAYLAŞ
Önceki İçerikAtatürk’ün İzinde Bir Müzik Adamı; Şeref İzgü
Sonraki İçerikŞu Aciz İstanbul’da
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here