Nisan Ayının İlk Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…

0
233
Nisan Ayının İlk Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…

İDSO DenizBank Konserleri’nde Nisan  Ayının İlk Konseri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda…  Konserin Orkestra Şefi Hakan Şensoy…

Orkestra Şefi Hakan Şensoy

İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI, 05 NİSAN 2019 CUMA AKŞAMI PİYANO SANATÇISI ANTONIO DI CHRISTOFANO’YA  EŞLİK EDECEK                                             

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO,  05 Nisan 2019 Cuma akşamı saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda (  CRR )  Orkestra Şefi Hakan Şensoy yönetiminde  solist Antonio Di Christofano’ya ( Piyano ) eşlik edecek.

Antonio Di Christofano’ya ( Piyano )

Konserde;Modest Mussorgsky ’nin “Çıplak Dağda Bir Gece”;Dmitri Schostakovich’in “ 2 Numaralı Fa Majör Piyano Konçertosu,  Op.102” ve Modest Mussorgskynin  “ Bir Sergiden Tablolar”eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “05 Nisan Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor. 

PROGRAM :

  • Modest Mussorgsky  “Çıplak Dağda Bir Gece”
  • Dmitri Schostakovich “ 2 Numaralı Fa Majör Piyano Konçertosu,  Op.102”

                                                                — ARA—

  • Modest Mussorgsky  “ Bir Sergiden Tablolar”
PAYLAŞ
Önceki İçerikTayt Modelleri
Sonraki İçerikTiyatro Kare – Süper İyi Günler
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here