Mesut Yılmaz, Hayal Kahvesi Beyoğlu’na Veda Konserleri’nde Sahne Alıyor

0
53

Yaptığı tahta gitarla ilk konserine 10 yaşındayken çıkan Mesut Yılmaz, çocukluk hayalinin peşinden koşmanın ve o hayali gerçekleştirmenin ete kemiğe bürünmüş hallerinden biri.  Tahtaları boyayıp, üstüne ipler bağlayarak yaptıkları gitarla 23 Nisan gösterisinde arkadaşıyla birlikte playback konser veren Mesut Yılmaz böylece ilk performansını henüz 10 yaşındayken gerçekleştirmiş oldu. Müziğe olan aşkı giderek büyüyen Mesut Yılmaz lise yıllarında da kurduğu grupla birçok barda çalıp söyledi. Cem Karaca ve Barış Manço’yu ilham kaynağı olarak gören Mesut, 2012 yılında TRT İstanbul Radyosu Çoksesli Gençlik Korosu’nda tenör olarak görev aldı ve birçok önemli konsere çıktı.

2016 yılında “Karma Karışık” isimli bir albümle müzik piyasasına profesyonel albümle adım attı. Albüm sonrası kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmaya başlayan Mesut Yılmaz; Küçük Bronx, Pi Sahne, Beşiktaş B1 Live, Beyoğlu Mask Live gibi mekanlarda sevenleriyle buluştu. Müzik serüveni İstanbul dışına taşıyan Mesut, Trakya Üniversitesi Bahar Şenliği, Samsun Hayal Kahvesi ve İzmir’de çıktığı konserlerle de büyük beğeni toplamayı başardı. Türkiye’nin her yerinde sahneye çıkma hayali olan Mesut, 13 Mart 2017’de ise Hayal Kahvesi Beyoğlu’na Veda Konserleri kapsamında Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde sahne alıyor. Müzikseverler için güzel bir gece olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Bilet satın almak için: http://www.biletix.com/etkinlik/UJH78/ISTANBUL/tr

Sanatçının resmi Facebook sayfası: https://www.facebook.com/mesutyilmazOfficial

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikAdam’s Apples Filmi Üzerine Psikanalitik İnceleme
Sonraki İçerikİyi Geceler
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here