Kıbrıs Tüp Bebek

0

KIBRIS TÜP BEBEK VE MUTLU ÇİFTLER

Bebek sahibi olmak isteyen fakat doğal yöntemlerle hamile kalamayan anne adayları için tüp bebek tedavisi uygulanmaktadır. Tüp bebek merkezinde farklı tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Teknik donanın ve ait yapısı ile Kıbrıs tüp bebek merkezi dünyanın dört bir yanında gelen çiftlere ışık olmaktadır. Yumurta ve sperm donasyonu, cinsiyet seçimi, aşılama ve daha pek çok hizmet verilmektedir. Artık çiftlerin bebek sahibi olma konusunda soru işaretlerini bırakmaları gerekmektedir. Tüp bebek tedavisinde öncelikle kadın ve erkeğin rahatsızlıkları varsa tedavi edilip sonrasında tüp bebek işlemine geçilmektedir. Sonuçta sorunun kimden kaynaklandığını doktor tespit etmektedir. http://cyprusivf.net/ başarılı tedavi oranlarının yüksek olduğu dikkatlerde kaçmamaktadır.

YUMURTA DONASYONU NEDİR VE NASIL YAPILIR?

Tüp bebek işleminde en çok tercih edilen tedavilerden biride yumurta donasyunudur. Kadınların çoğu erken menopoza girmesi ile yumurtlama dönemi bitmektedir. Bu yüzden kadınlar sonradan hamile kalmak istediklerinde başka bir kadından alınan yumurta eşinin spermleri yapılmaktadır. Hormonlara bağlı veya yumurtlamada sorun yaşadığında Kıbrıs tüp bebek ayrıcalığını yaşamak mümkündür. Başarılı tedavi oranı oldukça yüksek olan Kıbrıs tüp bebek kaliteli uzman doktorlar ve ekiple birlikte sizi eşinizle birlikte bir süre Kıbrıs ta misafir etmektedir. Kendi yumurtaları ile gebe kalma şansı olmayan durumlarda yumurta donasyonu tedavisi bayanlara uygulanmaktadır. Son derece sağlıklı olan bir başka kadından alınan yumurtalar sayesinde sizde bebek sahibi olabilirsiniz.

 TÜP BEBEKTE CİNSİYET BELİRLEME VE YUMURTA DONDURMA

Kıbrıs tüp bebek her geçen gün sürekli değişen ve gelişen teknoloji sayesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Tüp bebek tedavisinde artık daha bebek doğmadan cinsiyet belirleme yapılması mümkündür. Çocuk sahibi olan aileler gelecek çocukların cinsiyet belirlemesi tüp bebek tedavisi sonucunda cinsiyetini öğrenmektedirler. Bebeğin genetik ve kalıtsal rahatsızlıkları gibi daha pek çok sorun daha doğmadan özel tahlil ve testler sonucunda ortaya çıkmaktadır. Yumurta dondurma işlemi kadından alınarak saklanmaktadır. İlerleyen yaşlarda hamile kalmak istediğinde yumurtalar sayesinde bebek sahibi olabilmektedir. http://cyprusivf.net/ tüp bebek aşamaları ve özel uygulamaları ile kalitesini ve farkını ortaya koyup ailelerin mutlu olmasını amaçlamaktadır.

Paylaş

Yazar Hakkında

Cevap bırakın