Karınca Adam Ve Eşek Arısı (Ant Man And The Wasp) Film Eleştirisi

0
37
Karınca Adam Ve Eşek Arısı (Ant Man And The Wasp) Film Eleştirisi

Marvel evreninde sürekli film yapmaya yetecek kadar kahraman bulunmaktadır. Bunların kimileri televizyon, sosyal medya gibi mecralarda sürekli göz önünde olan ve bu sayede çoğu insanca bilinen – Kaptan Amerika, Demir Adam – kahramanlarken kimileri de böyle mecralarda pek yer bulamayan sadece çizgi roman gibi daha spesifik yayınların takipçileri tarafından bilinen – Wasp, Black Bolt – kahramanlardır.

Aslında Karınca Adam da kendi adına yapılan Ant Man filmiyle değil Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi sayesinde bilinen kahramanlardan olmuştur.

Karınca Adam ve Eşek Arısı filmi 6 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girecektir. Filmin yönetmeni Peyton REED ‘dir. Filmin başrollerini Paul Ruud (Scott Lang-Karınca Adam), Evangeline Lilly (Hope van Dyne-Eşek Arısı), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michelle Pfeiffer (Janet van Dyne) paylaşmaktadır.

Filmde Kaptan Amerika’nın takımında Demir Adam’ın takımına karşı savaştıktan sonra bir süper kahraman ve baba olma arasında bocalamaktadır. Yaşamında işleri yoluna koymaya uğraşırken Dr. Hank Pym ve Hope van Dyne (Eşek Arısı ) ile tekrar karşılaşır ve planlamadığı olayların içerisinde yer alır.

Fantastik film sevenler için kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Marvel evreninde çok fazla kahraman olduğundan bahsetmiştik. Filmler arasında geçişler olabilmektedir. Bu filmde yaşanan bir olay ya da filmde yer alan birisi başka bir Marvel süper kahraman filminde yer alabilir. Bu da eğer izlemediyseniz o an için durumu anlamamamıza neden olabilir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikMavi Rüya Öyküleri -5- Yaşamak Şakaya Gelmez Mi Nazım Usta?
Sonraki İçerikFarz Edebildin Mi? / Şiir
Yaşam Kaya
Ankara'da doğdum. Latin Dili ve Edebiyatı önlisans, Türk Dili ve Edebiyatı lisans mezunuyum. Şu an Halkbilim bölümünde yüksek lisans yapıyorum. Fantastik ögeleri barındıran bütün konuları severim. Online strateji oyunları ,şu sıralar League of Legends, oynarım. Film ve dizi izlemek benim için hobiden öte bir zevk. Gerçek dünyada hayal kurmaktansa kurgulanmış bir dünyada gerçekleşen hayaller yaşıyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here