İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’ndan(İDSO)16 Şubat Cuma akşamı Sevgililere Muhteşem Bir Konser…

0
66
Solist Evrim Özşuca

İDSO DENİZBANK SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERİ’NDE TRT İSTANBUL RADYOSU HAFİF MÜZİK VE CAZ ORKESTRASI İLE DUYGU DOLU BİR AKŞAM YAŞANACAK

Şef Kamil Özler
Şef Kamil Özler

 İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam  ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, “Sevgililer Günü Konseri”nde  16 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda  Kamil Özler & Murat Cem Orhan  yönetiminde solist Evrim Özşuca (Vokal)  ve TRT İstanbul Radyosu Hafif  Müzik  ve Caz Orkestrası’na eşlik edecek.

Konserde; Tango’dan Caz Müziğine, Klasik Müzikten  Modern Müziğe Seçme  Eserler tüm müzikseverlerle buluşacak. Ayrıca Pyotr İlyiç Çaykovski’nin “Fındıkkıran Bale Süiti – Çiçeklerin Valsi Op. 71A” ve “Romeo ile Juliet Fantezi Uvertür” eserleri icra edilecek.

 

Şef Murat Cem Orhan
Şef Murat Cem Orhan

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO) Müdürü Sezai Kocabıyık; “ Sevgililer Günü Konserinde çiftleri duygu dolu bir müzik ziyafetinin beklediğini ve tüm müzikseverleri 16 Şubat Cuma akşamı Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek İDSO DenizBank konserinde görmek istiyoruz” diyor.

PROGRAM : 16 ŞUBAT CUMA   SAAT 20.00 LÜTFİ KIRDAR ULUSLARARASI KONGRE VE SERGİ SARAYI

  •  Tango’dan Caz Müziğine, Klasik Müzikten Modern Müziğe Seçme Eserler
  • Pyotr İlyiç Çaykovski “Fındıkkıran Bale Süiti – Çiçeklerin Valsi Op. 71A”
  • Pyotr İlyiç Çaykovski “Romeo ile Juliet Fantezi Uvertür”     
PAYLAŞ
Önceki İçerikGönül Bağı / ŞİİR
Sonraki İçerikMimar Kerem Türker Vakfı Tanıtımı
Önder Aydın
Önder Aydın, Sanat Duvarı kurucusu ve proje yöneticisidir. Lisans eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde devam ederken ara vererek Nazım Hikmet Akademisi Sinema bölümünde 2 yıl eğitim aldı. Ardından lisans eğitimini bitirerek İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitime başladı. Eğitimci olarak başladığı iş yaşamını Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak kurucusu olduğu "SEO Gezegeni" dijital ajansında sürdürmektedir. Sanatın edebiyat ve sinema dallarıyla ilgilidir. Akademik çalışmalar yapar, sanat ile bilimi hayatının her alanınına uygular. İstanbul'un kaotik ortamını terk ederek İzmir'e yerleşmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here